Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lesz így a házasságommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így a házasságommal?

Figyelt kérdés

A férjem piál, 6 éve. Terápia, anonim alkoholisták, gyógyszer.. semmi nem segített. Terhes lettem, megtartottuk. Mivel nem volt agresszív alkoholista, nem gondoltam hogy elvetessem (ne ítéljetek el). Ivott mindennap, de ugyanolyan volt mint mindig. Nem volt részeg és nem hőbörgött.

3 éves a fiunk, nagyjából 2 éve el is távolodtunk, eltaszított magától. A gyereket nevelte, vele jól bánt, de szexelni nem akart. Munka után elvonult, hozzám sem szólt. Amikor szóvátettem azzal jött hogy én bántom. Májusban elköltözött, a gyereket se látogatja, pénzt nem küld. Még mindig szeretem, ezért ez nagyon fáj. Most durvábban piál. Hiába akarok vele beszélgetni, nem hajlandó. Hívom, nem jön. A szüleim szerint be kellene adnom a válást, de én nem akarom. Olyan szép életünk volt és lehetett volna. 3 gyerekről ábrándoztunk.

Szerintetek mi lesz és mit tegyek?


2020. jún. 27. 19:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

6 éve piál, a gyerek 3 éves...


A gyereket sajnálom, téged nem!

2020. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha a férjed nem akar veled kapcsolatba lépni, hat éve iszik, most még ezt is megfejelte - válj el!
2020. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ébredj már fel! Legalább a gyerek érdekében!
2020. jún. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt veletek 2 éve? mert ott van törés, függetlenül az alkoholtól.
2020. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"A szüleim szerint be kellene adnom a válást, de én nem akarom. Olyan szép életünk volt és lehetett volna."


Kb. itt a lényeg. Egy álomba kapaszkodsz, amit egyszer elképzeltél, de nyilván esély sincs rá hogy összejöjjön. Viszont nem akarod elengedni ezt az elképzelést, mert azt hiszed még van rá esély. Sajnálod lezárni a múltat és valószínűleg félsz a jövőtől, ami normális. Az hogy évek óta egy helyben toporogsz, úgy hogy a gyerek miatt hatalmas felelősség van rajtatok, már más helyzet. Amit lehetett megtetted, próbálsz beszélni vele, de ő nem akar és a piába menekül - itt kell azt realizálni hogy más akaratát nem tudod befolyásolni. Amit a helyedben azonnal tennék, hogy felkeresnék egy szakembert, akivel elkezdtek dolgozni magadon (aki segít majd a válás közvetlen és utána lévő szakaszában is).


Addig kéne valamit csinálni a helyzettel, míg a gyerek nem károsul meg örök életére. Lehet már most is olyan mintákat látott, amik miatt később gondjai lesznek. Kezdj el cselekedni és javítani az életeden, vagy nem csak magadnak ásol sírt, hanem a kisfiúnak is.

2020. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem jön.

Ez csak rosszabb lesz.

Miért akarod a gyereked mindennapjait egy alkoholistával tönkretenni?

2020. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%

Törés az 6 éve történt, hogy nem dobtad ki az alkoholistát.. másik törés 3 éve, hogy ettől a csődtömegtől gyereked lett. WFT? Nők és az eszük.


3. törés most lesz, hogy még mindig meg akarod menteni ezt a f*stalicska kapcsolatot.

2020. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2020. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha menne veled szexelni, nem zavarna a piaszag? Szeretnék én is találni egy ilyen elnéző, kisigényű nőt aki így tud ragaszkodni akár egy alkoholbogárhoz is:) ilyen asszony kell nekem is! Ilyen asszonyt mindenkinek:)!
2020. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Mi történt két éve?
2020. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!