Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lesz így a házasságommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz így a házasságommal?

Figyelt kérdés

A férjem piál, 6 éve. Terápia, anonim alkoholisták, gyógyszer.. semmi nem segített. Terhes lettem, megtartottuk. Mivel nem volt agresszív alkoholista, nem gondoltam hogy elvetessem (ne ítéljetek el). Ivott mindennap, de ugyanolyan volt mint mindig. Nem volt részeg és nem hőbörgött.

3 éves a fiunk, nagyjából 2 éve el is távolodtunk, eltaszított magától. A gyereket nevelte, vele jól bánt, de szexelni nem akart. Munka után elvonult, hozzám sem szólt. Amikor szóvátettem azzal jött hogy én bántom. Májusban elköltözött, a gyereket se látogatja, pénzt nem küld. Még mindig szeretem, ezért ez nagyon fáj. Most durvábban piál. Hiába akarok vele beszélgetni, nem hajlandó. Hívom, nem jön. A szüleim szerint be kellene adnom a válást, de én nem akarom. Olyan szép életünk volt és lehetett volna. 3 gyerekről ábrándoztunk.

Szerintetek mi lesz és mit tegyek?


2020. jún. 27. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért mondta, hogy bántod? Volt alapja?
2020. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mi lesz így? Már rég vége van, ezt nem is értem, hogyhogy nem látod.
2020. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"Miért mondta, hogy bántod? Volt alapja?": nem hinném, hogy lett volna alapja. Csak nem akarta befogadni, hogy valaki foglalkozni szeretett volna vele, beszélni vele a piáról, hogy ne piáljon. Szerintem nincs értelme várni rá, itt inkább a válás lenne a megoldás. Lehet benne még reménykedni, hogy talán e hatására visszakattan az agya, és megváltozik, érzéseket fog feléd mutatni, vagy legalább a gyerekek miatt változik, de nem valószínű.


Az is érdekes lehet, hogy mi lehet a hapsi oka, hogy piál, de gondolom itt már a vágy a pia után... De akkor is kell egy kiinduló pont is.

Sajnálom, hogy sok embernek van valakije, de nem foglalkoznak vele, azaz egymással...

2020. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent megadnék barátnőbek, gyereknek, ha lenne. Szomorú ezt látni.
2020. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha ő nem megy, neked kell menned hozzá.
2020. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!