Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérhet ilyet egy feleség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhet ilyet egy feleség a férjétől ajándék gyanánt a tizenötödik házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
Július 23-án lesz a 15. házassági évfordulónk. Megkérdeztem a feleségemet, minek örülne a legjobban, mit szeretne ajándékba kapni. Olyan választ kaptam tőle, hogy kiguvadt a szemem és elállt a szavam. Azt mondta, szeretné legalább pár napra visszakapni a 15 évvel ezelőtti helyes srácot, akihez annakidején feleségül ment. Ő ugyanis egy jóképű, barna hajú srácnak mondta ki az igent, most viszont egy erősen őszülő fickó van mellette. Nem tartottam be a szerződést. Ő a házassági szerződésben egy barna hajú srácnak esküdött örök hűséget, nem egy őszülő férfinek. Azt szeretné, hogy festessem vagy mossam be a hajamat barnára. Újra barna hajúnak szeretne látni. Köpni-nyelni nem tudtam, amikor ez a kívánság elhangzott, azóta is csak ezen pörög az agyam. Hogy lehet már ilyet kérni a kedvesünktől? Szégyen vagy nem szégyen, bevallom, hogy tegnap éjszaka a konyhában sírtam is, amikor senki nem látta. Hát nem vagyok én így jó neki?

2020. júl. 6. 09:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Sose kérnék ilyet.
2020. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy rosszul esik. Nem tudok másból kiindulni, mint magamból, én nem kérnék ilyet. :(
2020. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%
Kamu.
2020. júl. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Te kérdezted mit szeretne. Egy szeletet a régi emlékeiből ami ráadásul teljesíthető is. Szerintem simán megteheted neki most az egyszer, de azért mondd meg neki hogy "nem csinálunk rendszert belőle mama!" :D
2020. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
1+Sose kérnék ilyet férfitől.
2020. júl. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Hàt mégis jobb a hajfestés mint egy dublőr felfogadása
2020. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha úgy fogalmazta meg, ahogy te írtad, az azért elég csúnya, és biztos leülnék vele beszélgetni, hogy ez így nem oké, és hogy ő is biztos sokat változott ez alatt a 15 év alatt, amivel ő szegte meg a szerződést.

Ugyanakkor azt nem értem, miért akkora kérés, hogy befesd a hajad, ha csak pár napra is? A férfiak többsége elvárja a nőktől, hogy fessék a hajukat, ha elkezdenek őszülni, akkor ez fordítva miért nem lehet? Főleg, hogy nem azt kérte, hogy most ezentúl mindig fesd, hanem pár napra.

2020. júl. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%
Az szép. Pont azt szeretem a legjobban, ahogy együtt változunk, hiszen ez is mutatja, milyen régóta vagyunk együtt. Imádom az ősz hajszálakat és a kis ráncokat a férjemen, amit 20 közös év alatt szerzett.
2020. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Kizárt dolog, hogy a hűségesküben benne volt, hogy barna marad a hajad. Pl. itt egy hűségeskü: "Hozzá hű leszek, vele megelégszem, vele szentül élek, vele tűrök, vele szenvedek, és őt sem egészségében, sem betegségében, sem boldog, sem boldogtalan állapotában, holtomig vagy holtáig, hitetlenül el nem hagyom, hanem teljes életemben hűséges segítőtársa leszek." Ha nem kamu, nézz utána, nektek mi volt benne, aztán arra hivatkozhatsz.
2020. júl. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is kamu. Nem hiszem, hogy van ennyire felszínes nő, aki 15 évig benne marad a házasságban, és semmi más nem fontos neki belőled, mint a hajad színe. És azt sem hiszem, hogy ennyire felszínes nőt egy egészséges érzelmi világú férfi elvenne valaha is, és aztán 15 évet leél vele maximális ürességben. Mert a kérdés logikáját követve, semmilyen tartalom nincs a kapcsolatodban, tehát végtelenül üres.


Ha mégis igaz a kérdésed, akkor viszont csak további 15 év hasonló boldogságot kívánok nektek! :)

2020. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!