Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérhet ilyet egy feleség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhet ilyet egy feleség a férjétől ajándék gyanánt a tizenötödik házassági évfordulóra?

Figyelt kérdés
Július 23-án lesz a 15. házassági évfordulónk. Megkérdeztem a feleségemet, minek örülne a legjobban, mit szeretne ajándékba kapni. Olyan választ kaptam tőle, hogy kiguvadt a szemem és elállt a szavam. Azt mondta, szeretné legalább pár napra visszakapni a 15 évvel ezelőtti helyes srácot, akihez annakidején feleségül ment. Ő ugyanis egy jóképű, barna hajú srácnak mondta ki az igent, most viszont egy erősen őszülő fickó van mellette. Nem tartottam be a szerződést. Ő a házassági szerződésben egy barna hajú srácnak esküdött örök hűséget, nem egy őszülő férfinek. Azt szeretné, hogy festessem vagy mossam be a hajamat barnára. Újra barna hajúnak szeretne látni. Köpni-nyelni nem tudtam, amikor ez a kívánság elhangzott, azóta is csak ezen pörög az agyam. Hogy lehet már ilyet kérni a kedvesünktől? Szégyen vagy nem szégyen, bevallom, hogy tegnap éjszaka a konyhában sírtam is, amikor senki nem látta. Hát nem vagyok én így jó neki?

2020. júl. 6. 09:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Itt úgy látszik senki nem olvasta az előző megjegyzésemet, amelyben leírtam, hogy a feleségemnek nincs szüksége hajfestésre és valószínűleg nem is lesz soha, mert rendkívül szerencsés genetikájú ezen a téren is, a szülei még öregen is sötét hajúak. A baráti körünkben van olyan házaspár, ahol mindkét fél őszül, és egyik sem várja el a másiktól, hogy olyasmivel kínozza magát, amihez sem kedve, sem energiája nincs, vagy egyszerűen nem tartja egészségesnek. A munkahelyemen is több olyan nő dolgozik, akik a negyvenes, ötvenes éveikben felvállalják az őszülést, sose volt a hajukon festék. Már nem elvárás ez a nőktől, én sem várnám el, ha ő őszülne, ezért is veszem zokon tőle, hogy ő meg miért várná el tőlem még ha csak pár napnyi nosztalgiázás erejéig is.
2020. júl. 6. 11:46
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Jövőre ne kérdezd meg, hogy mit szeretne házasságira...
2020. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
97%
Ne foglalkozz vele. Mi 30 éve vagyunk együtt. Ilyen butaságot soha nem kértünk egymástól. Mint ahogy itt írta valaki, együtt változunk. Csodás azt is látni.
2020. júl. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
64%
Mondtam már én is a férjemnek, hogy mennyi haja volt régebben (ő kopaszodik) és szemre jobban nézett ki, de majd három évtized után biztos, hogy nem lennék ettől boldogtalan. Olyat kértem már tőle, hogy növesszen szakállat, mert nagyon tetszik, de nem bírta hosszútávon, így lemondtam róla, de mondom, már rég nem számít a külső, annyi mindent átéltünk már. Szóval lehet ki kéne próbálni azt a hajfestést, de remélem a feleséged boldogsága nem ettől függ.
2020. júl. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
61%

Először csak a kérdést olvasva olyasmire számítottam, hogy a feleséged swinger klubban szeretné az évfordulótokat megünnepelni. Azon esetleg fel lehetne így háborodni. 😂


Na de egy hajfestésen? Lehet, hogy fáj a visszajelzés, de örülj neki, hogy kaptál. Irány a fodrász!

2020. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
84%
Ok, a haja nem őszül a feleségednek, de a derékbősége sem változott a 15 év alatt? A bőre is ugyanolyan sima?
2020. júl. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
60%

Azért a hajfestés nem egy nagy dolog. Lehet színezővel is, az pedig kikopik pár hét alatt, nem is roncsol, ha nem szőkítesz előtte (ezesetben pedig minek tennéd, csak pár ősz hajszálat kellene eltakarni egy kis ideig). Nálunk párom annyira megirigyelte az extrém hajszíneimet, hogy homeoffice alatt folyton nyúzott, hogy fessem be az övét is. Vicces élmény volt, neki is tetszett, legközelebb zöldet akar (elsőre kicsit természetesebb hatású, bordóra színeztem neki, mert nem voltam biztos abban, hogy kellően átgondolta ezt). De egy színezőt egy nap alatt le lehet amúgy koptatni egy kis gyümölcssavas samponnal, vagy pakolással.

Elhiszem, hogy a stílusa nem volt a legkedvesebb, erről érdemes szót ejteni, de maga az ötlet szerintem kifejezetten vicces, kellemes élmény is lehet. Aztán lehet velünk van baj, hogy még azt se vesszük a szívünkre, ha ránk szól a másik, hogy picit híztunk, vagy bármi más hasonló dolog történt, amin változtatni lehetne.

2020. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!