Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha hónapok/évek óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hónapok/évek óta nem szexeltek a párotokkal, miért csodálkoztok, ha félrelép?

Figyelt kérdés
Csomó ilyet látok és olvasok itt is. Általában a feleség (nem akarok általánosítani, van, hogy a férj), nem fekszik le a párjával. Ennek bármi lehet az oka, de most a szülés miatti szüneteket hagyjuk ki. Szóval nincs szex, aztán kiderül, hogy a hoppon maradt fél szeretőt tart, esetleg válni is akar, mert talált valakit, akivel szex IS van. Olyankor mindennek elmondják, meg van nagy csodálkozás, pedig szerintem nem olyan meglepő. Ki az, aki azért nősül/megy férjhez, hogy cölibátusban éljen? Akkor maradhatna szingli is. (Természetesen most nem 2 aszexuális személyre gondolok, hanem ahol eredetileg volt szex, de valamiért az egyik fél egy idő után rendszeresen elutasítja.)

2020. júl. 11. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Két éve nem nyúl hozzám a férjem egy ujjal sem. Pedig nem híztam el, szép, igényes vagyok. Folyamatosan udvarolnak nekem a férfiak? Akkor most megcsalhatom?


Nem teszem

2020. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy minden jóba bele lehet unni egyszer. A szex is ilyen. Ha nem teszel azért, hogy fennmaradjon a láng, akkor előbb utóbb unalmas lesz és inkább csak nyűg. Szóval tenni kell érte.
2020. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es: Nem tudom, hogy megcsalhatod-e. Nem én adom ki az engedélyeket😀Viszont nem értem, hogy miért lenne lelkiismeret-furdalásod. Úgy mentél hozzá, hogy egy-két évig szexelünk, aztán jöhet az önmegtartóztatás? Mert, ha nem, akkor szerintem ez becsapás. Nálam egy párkapcsolatnak a szex is része, tehát, ha igent mondok, azzal együtt mondtam rá igent.(Nem egy szexmániás pasi vagyok. Egyébként nő, és nem gondolom, hogy a szex a legfontosabb, de az IS fontos.)Tehát, azt nem értem, ha emberek gond nélkül elválnak más nagy horderejű változásra,pl.ha az addig házimunkában aktívan résztvevő társ, már nem csinál semmit otthon, vagy az otthonülő hirtelen kocsmázni kezd a haverokkal, vagy megszűnnek a nagy beszélgetések stb. Mind előbb válóok, mint a szex megszűnése, ami ugyanúgy a párkapcsolat része (lenne).
2020. júl. 11. 22:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Náluk a szex megszűnése volt a válóok. Vagyis ennél azért bővebb: a meghittség is elillant a kapcsolatunkból, kihűlt. Ha nagyon akartam, rámásztam, valamit ki tudtam belőle csikarni, de megalázó volt, hogy magától nem nyúlt volna hozzám és nem viszonzott semmit. Úgy éreztem, undorodik tőlem, pedig szülés után hamar visszanyertem az alakomat, emberileg pedig mindig szerettük egymást. Nem értettem. Próbálkoztam pár évig, aztán elváltam. Soha nem tudtam volna megcsalni.
2020. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak meg a nők szerintem kicsit másképp működnek.

A nő libidója akkor van rendben, ha a párkapcsolat többi része működik. Ha a párja/férje nap közben is megdicséri, részt vállal a hazimunkában, meghallgatja, vannak közös programok, stb.

Amíg a kapcsolat ilyen téren rendben van, addig van kedve esténként ágyba bújni.

A férfiaknál inkább fordítva van: akkor képesek normálisan, társkent viselkedni, ha elegendő szexet kapnak.

Ha valahol megbillen a dolog, akkor kialakul egy spirál és egyre szarabb lesz az egész.

Ha pl. a férfinek van egy olyan életszakasza, ami miatt kevesebbet foglalkozik a nővel, pl. munkahelyváltás, túlzott megterhelés stb, akkor a nő nem érzi a szeretetet, nem lesz kedve a szexhez, amitől a férfi meg frusztráltabb lesz és úgy tovább. Vagy fordított esetben, ha a nőnek valami miatt egy ideig nincs kedve vagy nem tud szexelni (pl. szülés után kifejezetten gyakori a libidó csökkenés), akkor a férfi frusztrálttá válik és a kapcsolat többi részébe nem úgy ad bele, ahogy a nő elvárja. És így tovább...


Egyébként lehet jogosnak mondani, hogy ha 2 évig nincs szex, akkor az ember keres máshol. De igazából nem az. Ilyenkor beszélgetni kell, javítani a kapcsolaton, és ha nem megy, akkor külön válni. Nem pedig szeretőt tartani.

2020. júl. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel nappal szexeltünk a férjemmel,mert gyereket akartunk. Aztán mikor sikerült másfél év után ő már nem akart szexelni. Aztán 4 hósan kiderült másfél éve csal.
2020. júl. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs az én partnerem se érti 🤷‍♀️ Szerencsére nem jott szembe senki eddig
2020. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én férjem se nyúlt hozzám 2 évig. Sőt mindennap elutasított🤷‍♀️

Elég rosszul éltem meg.... 2 év utàn feladtam közöltem ha te nem teszed meg megteszi más. És ezsem érdekelte . Elváltam és azóta mással élek. De ő se felháborodva semmi. Csak azt a 2 évet bánom ...

2020. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

No igen. Nálunk is rendben volt a szex. Sőt, az ő elmondása szerint velem mindent ki is mert élni, amire csak vágyott. Heti 2 simán megvolt 18 év után is. Aztán egyszercsak sokat csipogott az a tetves telefon.

Fontos a szex. Nagyon fontos. De nem a legfontosabb. Az önbizalomhiányon pl. nem segít. Ha viszont kifelé a kemény csávót mutatja valaki és nem beszél őszintén a problémáiról, ne csodálkozzon rajta, hogy ezzel nincs teljesen tisztában a másik. ( Főleg, hogy egymilliószor kértem, mondja el, mi bántja, mert nem vagyok hülye, éreztem, hogy baj van.)

2020. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!