Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan dobjam fel a házaséletü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a házaséletünket? Hogyan izgassam egész nap a férjemet, hogy alig várja az estét?

Figyelt kérdés
A szexi fehérnemű, sms stb már voltak...most valami extrábbra gondolok.
2020. júl. 20. 06:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Mi elmentünk úgy ebédelni, hogy előtte a kocsiban lehúztam a bugyim és a kezébe adtam hogy tegye zsebre

Nagyon izgatta, hogy ott ülök mellette bugyi nélkül szoknyában.

Néha napközben részletezzük egymásnak, mit fogunk tenni a másikkal este.

2020. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%
De jó nektek! Én meg halálra udvarolom magam, és ha valami távolról is a szexre utaló jelzést teszek, egyből fagyás, és egy hónap szexmentes létezés következik.
2020. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Igaz, mi nem vagyunk hivatalosan hazasok, de mar egyutt elunk 3 eve, es 4 eve vagyunk egyutt osszesen, szoval komoly kapcsolat.

A parom nagy fegyver rajongo, a hobbija is az airsoft volt, most a gazriaszto fegyvereket gyujti. Egyszer az egyik airsoft fegyverevel keszitettem par szexi kepet, nem mutattam semmit, de sokat sejtettem, de volt olyan is, hogy a fegyver takarta a felsotestem peldaul, ez kicsit tobbet mutatott. Nagyon tetszett neki.

Neha ugy kezdemenyezek, hogy kimegyek a mosdoba mintha csak a dolgomat vegezni mennek es egyszer csak besetalok meztelenul es ele allok, sosem szamit ra, mert teljesen random csinalom es ezt is szereti 😃

Befekszem az agyba, amikor lazulunk bugyi nelkul es varom, hogy eszrevegye, hogy nincs rajtam alsonemu. Amikor simogat es feltunik neki, nagyon beindul.

Ha van valami kulonleges hobbija a ferjednek, ahhoz kapcsolodoan talalhatnal ki valami huncutkodast. Peldaul, ha rajzolni szeret, rajzoljon le ruha nelkul, stb. :)

2020. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!