Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni, ha a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a barátság nem tud kibontakozni?

Figyelt kérdés

A férjembek van egy munkássegédje, együtt szoktak dolgozni, nagyon jól kijönnek egymással, rengeteget beszélnek munkán kívül messengeren és telefonon is. A fiúnak van egy barátnője is, ezért gondoltuk hogy barátkozunk velük együtt, megpróbálunk közös programokat, közös nyaralást stb.

A gond az a lány. Teljesen papucsot csinál a fiúból. Például nem jöhet a srác hozzánk kikapcsolódni, akkor jöhet a fiú dolgozni a férjemnek ha ő elengedi (?!)...

Probaltuk őt is bevonni, de egyszer jött velünk el közös programra, többé akárhogy hívtuk őket egy jópárszor, ő nem jön. És nélküle meg a fiú sem jön (pedig ő jönne), mert ha hazamegy cirkusz lesz fél napig.

A legutóbbi dobása az a csajnak, hogy lekorlarazta a srácot. Nem beszélhet a férjemmel messengeren. Szerinte túl sokat beszélnek, inkább foglalkozzon vele (egyébként a fiúk tényleg nyomták a chatet akár fél napig is). Engem nem zavart abszolút, mert látom hogy jól kijönnek egymással, ez egy barátság lehetne. Most az van, hogy a srác nem is válaszol neki a chaten, hiába ír, mert ugye ott van mellette a lány... Amint elmegy munkába, és nincs ott, már hívta is telefonon és beszélnek. Szóval így ilyen szinten korlátozza le a párját.

A férjemnek már panaszkodott egyébként a kapcsolatról, vannak náluk gondok.

Például hiába dolgozik a lány is, a férjem haverja fizeti az albit, a számlákat, majdnem mindent. A kisasszony meg magára költi.

Azt mesélte otthon megeszi őket a retek, nem takarít. Fiú létére van hogy a mos, tereget, porszívóz és van hogy ő főz is. Nem is főz a csaj egyébként, rendelt kaján élnek. Ezeket a barát mesélte, mert egy egy összeveszésnél ezeket kiadta magából.


Szóval az a helyzet, hogy ez a barátság a barátnő miatt nem úgy alakul ahogy lehetne. De mégis mit lehetne tenni? Hagyni az egészet? Hiszen ha a srác hagyja magát így leszavályozni akkor lehet nem is fontos neki a férjem barátsága?

Hogy látjátok, hogyan nyissunk még feléjük?



2018. ápr. 25. 10:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%

Őszintén szólva én is jelezném a páromnak, hogy ne a messenger-t nyomkodja már meló után lefekvésig, mikor a haverjával egész nap együtt melóznak + dumálgatnak közben - nem véletlen lettek olyan jóba, tehát ha a minőségi idő rovására megy az, hogy folyton beszélnek, én is megszólnám. A "fél napig nyomkodás" pedig már az, hogy 1-2 órát sem tudja letenni a telefont, mert mindig a másiknak írogat.


TI nem tudtok semmit sem tenni egyébként, max a srác tudna, de ha együtt van a csajjal, nyilván szereti/van rá oka, nektek NINCS JOGOTOK beleszólni ebbe. Ha nem akar veletek találkozni, el kell ezt fogadni és nem erőltetni neki, gondolom nem voltatok szimpatikusak neki, ezért nem akar veletek barátkozni. Elég rosszindulatúan írsz a csajról, lehet, hogy a viselkedéseteken is látszott amikor találkoztatok és ezért nem akar menni veletek.

Ha a srác megunja ezt, akkor majd szakít/helyrerakja a csajt, de nagyon undorító dolog lenne, ha ti beleszólnátok a kettőjük kapcsolatába még akkor is, ha szerintetek nem jó, és a srác is panaszkodik néha. De nektek semmi közötök hozzá.


Az meg mi, hogy "Fiú létére van hogy a mos, tereget, porszívóz és van hogy ő főz is."? Ezt úgy írod, mintha ez akkora nagy dolog lenne, hogy jajj ő férfiként képes mosni. Elárulom, egy felnőtt EMBER - a nemétől függetlenül - el tudja látni magát, és ha együtt is él valakivel, csak azért, mert lóg valami a lába között, még nem jelenti azt, hogy mindent a nőnek kéne csinálnia.

2018. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem tudsz tenni. Vannak ilyen emberek. Fogadd el hogy ez van, nem lesz ebből szoros barátság.
2018. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

Én is a barátnőmre szoktam fogni, miért nem megyek pulcsolni a főnöknek :)

Téged meg láthatóan az zavar, hogy a fiatal segédmunkás az asszonyt töcsköli helyetted!

2018. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
Na azért ne támadjuk a kérdezőt! Mert az ilyen lekorlátozás nem normális amit a csaj csinál! De joguk nincs beleszólni.
2018. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Nem egész nap dolgoznak ők együtt! Mind a kettőnek van főállása, és csak hetente vagy kéthetente szoktak együtt dolgozni.

Amiket írtam a lányról, azt nem magamtól találtam ki, ahogy írtam a barát mondta egy jó kis pálinkázás sörözés közbe/után.

2018. ápr. 25. 11:15
 6/22 A kérdező kommentje:
Hetente-két hetente dolgoznak együtt a hétvégéből 1 napot.
2018. ápr. 25. 11:16
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd a fenébe. Ebből sose lesz közted és a csaj közt haverság, hisz szimpátia sincs. Úgy meg nem érdemes négyesben programot csinálni.
2018. ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nehezen lenne szimpátia azzal akit nem is ismerek...én nyitott lennék az ismerkedésre. Csak tudjátok ép eszű nőnek ezt látnia kéne, hogy a párjának van egy jóbarátja akkor ő is megpróbál már jóba lenni. Ha meg mégsem tud, mert tényleg nem vagyunk neki szimpi, akkor ne szabályozza már be a pasiját hogy mikor beszélhet vele vagy jöhet hozzá. Hisz írtam, azt is hogy amikor otthon van nem is mer írni, amint elmegy és nincs a közelében már hívja is telefonon. Nekem abszolút nem úgy tűnik hogy a fiú nem akarna haverkodni!


Egyébként nyaralni meg négyesben megyünk külföldre, már le van foglalva minden. Szóval a nyaralás alatt meg mégis kibír minket, érdekes :)))

Gondoltuk nyaralás előtt összebarátkozunk, ne mégis "idegenek" legyünk, de hát ez a sztori van...

2018. ápr. 25. 11:27
 9/22 anonim ***** válasza:
71%

Fogadd el, hogy párként nem voltatok szimpatikusak a lànynak, ebből barátság nem lesz, kár erőltetni. A két fiú meg meg fogja tudni oldani a haverkodást, hiszen elvileg felnőtt emberek.

Az meg hogy mi zajlik náluk otthon a 4 fal között, egyáltalán nem tartozik rád. A seácnak kell a lánnyal élni, nem neked.

2018. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Leírom utoljára, amiket a lányról írtam, azt nem magunktól találtuk ki. A srác mondta.

Nyilván nem akarunk és nem is tudunk beleszólni a kapcsolatukba, csak tanácsot kértem mit lehetne tenni. Mert az hogy a nő nem akar ismerkedni, nem jelentené azt hogy akkor a párjának sem szabad.

2018. ápr. 25. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!