Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyakori, hogy a feleség csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori, hogy a feleség csak 1 gyereket szeretne de a férj többet is?

Figyelt kérdés

Találkoztatok ilyennel? Gyakran előfordul? Hogyan lehet dűlőre jutni ilyen esetben?

30N


2020. aug. 15. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Inkább a fordítottja a gyakoribb.
2020. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nálunk volt ilyen.
2020. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ettől félek. Én szeretnék majd 3 gyereket, viszont félek, hogy nem találok olyan nőt, aki szintén ennyit szeretne.


26/F

2020. aug. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kettes, légyszíves írj róla bővebben, nagyon hálás lennék, ha mesélnél nekem arról, hogy derült ez ki/hogyan kezeltétek
2020. aug. 15. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt veszem észre, hogy eddig a nők akartak gyereket, a férfiak meg nem, mostanában pedig pont fordítva van. Én abban sem vagyok biztos, hogy egyet akarok-e egyáltalán, így ismerkedésnél próbáltam kiszűrni, hogy ki az, aki sokat akar, mert azzal tuti nem fog működni.

N

2020. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 Nincs mit róla beszélni, így érezte biztonságba magát, hogy nem lépek, mert tudta, hogy a gyerekek mit jelentenek nekem. A 3.-nál derült egyértelműen ki ott elszólta magát.
2020. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs miről beszélni. Az élet majd rendezi. Aki egyet se akar, annak tuti lesz három, aki 3 at akar, az meg egy szülés után azt mondja hogy köszi ebből elég egy is. Amúgy nem gyakori, a pasikat ez egyáltalán nem érdekli. Max egy után el tudják dönteni ketten, hogy lesz e még, de ott se hajszolja bele a párját. Mindig mindenről a nő dönt. Pont.
2020. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7 *Mindig mindenről a nő dönt. Pont.


Hát ez pont hogy nem igaz.

2020. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is a barátom akar 2-3 gyereket én meg 1-et szeretnék. De exével azért is szakított ,mert a lány 1et sem akart. És a környezetmben 2 másik férfiról is tudok akiknek azért ért véget a kapcsoalta mert a nő nem akart gyereket soha.

Manapság nagyonis az a divat,hogy a férfi akar és nő nem igazán,vagy ha akar is max 1-et. Hiszen manapság egy nő is keres annyit vagy még többet ,mint egy férfi és ível a karrierje felfelé ,egyre önellátóbbak és azt látták anyáiktól,nagyanyáiktól,hogy a gyerek kb csak a nő felelőssége és onnatól a férfira lesz utalva.

2020. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!