Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 24 éves nőben benne van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 24 éves nőben benne van már az, hogy szeretne egy férfit akit szeret és a férfi is őt és később gyereket vagy gyerekeket szeretne tőle?

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 16:30
1 2
 1/11 Kései Sirató ***** válasza:
44%

Igen, egy 24 éves nő érettebb, mint egy 24 éves férfi.

Általában ilyenkor már szeretne egy nő egyenesben lenni. Nem feltétlenül arra gondolok, hogy anyuka kell hogy legyen, hanem arra, hogy megkérhetik a kezét, vagy túl van már az eljegyzésen, vagy olyan pasija van, akit el tud képzelni férjként.

Azoknál a lányoknál, akik továbbtanulnak, ez sokszor kitolódik.

2016. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Van akiben 18 évesen is benne van, és van akiben sosem lesz benne. Én 23 vagyok és bennem nincs meg és úgy érzem nem is lesz, gyereket sose akarok. Nekem más dolgok a fontosak.
2016. aug. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet általánosítani,sok 30 körüli nőt is ismerek,akik még mindig nem akarnak megállapodni(lehet,hogy soha nemis akarnak majd).Nincs előírva,hogy hány évesen állapodjon meg az ember,de nemis kell családot alapítani,nem kötelező.Vannak nők,akik már tiniként ezt akarják,de vannak,akik csak 30 után...
2016. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
24 éves nő vagyok. Eddig el sem tudtam képzelni,hogy egyszer majd szeretnék gyerekeket,aztán találkoztam a párommal. Ő számomra a tökéletes,szívesen élnék le vele egy életet és szülnék neki gyerekeket. Ezt eddig egyik barátomnál sem éreztem.Ez nem korfüggő,csak a megfelelő emberrel kell találkoznod ;)
2016. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát a gyerek dolog nálam egyelőre kiesik. Aranyosak nagyon, imádom őket, de csak távolról. Jelenleg még úgy érzem, hogy az egyetem és a saját életem fontosabb számomra. És úgy meg nem szeretnék családot, hogy nem tudok odafigyelni rendesen a gyerekemre.

A szerelemre viszont vágyom, de azt sem lehet erőltetni. Csak olyannal fogok összejönni, akivel tényleg illünk egymáshoz, és gördülékenyen mennek a dolgok már az elejétől.


20N

2016. aug. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, benne van.

24

2016. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
A nők nem úgy működnek, hogy ha nincs senki a láthatáron, akkor gyereket akarnak. Aztán egyszer csak belibben a képbe a Jóska, és a nő egyszeriben felleli magában az anyai ösztönöket.
2016. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
52%
Nekem még harminc plusszosan sem bejövős pl a gyerek gondolata sem. Nem korfüggő.
2016. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem korfüggő. Ismerek olyan 30+-os nőt, aki még mindig nem áll készen rá. De olyan 21 évessel is, akinek már gyereke van, és azóta is boldog családi életet él.
2016. aug. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő. 43 évesként írom ezt.
2016. aug. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!