Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szeretnék egy 30 év alatti,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretnék egy 30 év alatti, takaros barátnőt aki főzött már életében, szeretne gyereket s idővel hozzám is jönne feleségül, akkor álmodozónak számítok, aki túl sokat akar?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 06:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ szerintem, hogy válással vagy anélkül gondolod. :D

32/f

2018. dec. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Normális dolog. Az ember társra vágyik, családra. Úgy általában. Kivételek vannak, de ez meg az ő döntésük,amit tiszteletben is tartunk.
2018. dec. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Miért lényeg az, hogy főzött-e már? Kapcsolat alatt nem lehet megtanulni?


Egyébként irtó kevés ez az elvárás ahhoz, hogy normális nőt akarj.

A lakosság nagy részére igaz lehet ez a felsorolás.

Sokkal pontosabban és részletesebben kell megfogalmaznod, hogy kit szeretnél magadnak.

2018. dec. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy álmodozó, normális igényeid vannak. De ha még nem főzött, csak mondjuk alap dolgokat, annak is meg van a "szépsége" mert ha te szuper vagy a konyhában, segíthetsz neki, hogy elboldoguljon és megszeresse a sütést főzést.
2018. dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Igen.
2018. dec. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Csak akkor vagy álmodozó, ha ezért nem teszel semmit sem. Fantáziálni nem elég, cselekedni is kell.
2018. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Ez tényleg szerintem a 18-30 éves női lakosság olyan 80-85%-ra igaz. Ez elég nagy választék, ha ebből nem találsz magadnak párt, akkor valószínűleg veled vagy az ismerkedési módszereiddel van gond.
2018. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez attól függ, hogy te mit tudsz neki nyújtani.
2018. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ez első ránézésre kicsit igénytelen álomnak tűnik, de lehet, hogy csak nem részletezted itt. Mindenesetre ha kívánsz valamit, fogalmazz minél pontosabban.
2018. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy álmodozó aki túl sokat akar. Szerintem sokkal több nő akar gyerket, esküvőt , házasságot mint férfi

Nekem inkább az a fura hogy te mint férfi gyerekre , házasságra vágysz

Lehet azért is fura nekem mert én ezeket nem szeretném.

“Takaros” barátnő alatt mit értetesz?

N24

2018. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!