Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy bírjam ki a férjemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki a férjemmel, ha már tudom és ő is tudja, hogy el fogok tőle válni de addig együtt kell élnünk?

Figyelt kérdés
Csunya dolgokat követett el ellenem, nem akarom részletezni. Meg pár évig együtt kell élnünk anyagiak miatt. De egyszerűen haragszok rá, közben meg szeretem, én nem akartam, hogy vége legyen. De nem tudok neki megbocsajtani, a mai napig hülyének néz. Hogy lehet így együtt élni?

2020. aug. 25. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Biztos, hogy nem élnék így együtt senkivel.Nincs az a hitel, bármi ami mellette tartana, ha én menni akarok.
2020. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha szereted, talan ne valjal el. Amugy anyagiak miatt senkivel nem kell egyuttelni (legalabbi a valosagban). CSOK miatt persze megtortenhet h papiron igen, de hat a papir mindent elbir...
2020. aug. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag attól még külön lehet költözni, ha papíron még együtt is vagytok. Nem kötelességed egy légtérben lenni, sőt jót is tenne szerintem, ha külön lennél és át tudnád gondolni a dolgaid.
2020. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Pár évig?? Én biztosan külön költöznék.
2020. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
1+ Na jó egyetlen kivétel van: gyerek.
2020. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Én is ezen gondolkodom, mi nem vagyunk összeházasodva de az ingatlan közös, szép nagy ház, napsütés, kert... nagyon szeretek ott lakni! Csak már annyi mindent csinált, hogy kezdem elengedni a dolgokat. Jó lenne ha elmenne de nem fog úgyhogy lehet, hogy csak elhidegülök vagy szakítok vele, 1-2 évet elbírunk egy tető alatt.
2020. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kicsi meg a gyerekünk ez tart vissza. Meg nem tudok dolgozni. Egyébként én próbálok megbocsajtani addig, de így nem lehet, hogy ő folyamatosan csinálja a dolgokat ugyanúgy.
2020. aug. 25. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Hat jol meg kell valogatni kinek szulsz kolkot, ez a tanulsag. Persze en azt gondolnam, hogy ertelmes emberek meg tudjak beszelni a problemakat...
2020. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Más nőhöz jár?
2020. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben benne van a válasz. Ki kell bírni, mert nincs más megoldás.
2020. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!