Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szeressek bele újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek bele újra a férjembe? 11 éve vagyunk együtt, mint ember szeretem, de már nem tudok férfiként tekinteni rá.

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem mozgat meg szexuálisan. Az ilyen tipikus randizzunk, vegyek új fehérneműt, stb. általánosságok nem működnek, de hátha valakinek van valami okos gondolata...

#házasság #házasságiválság
2020. aug. 30. 15:11
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
35%
Ha előre eldöntötted, hogy nem működnek amit valószínűleg tanácsolni fognak, akkor mit vársz? Önigazolást, hogy hagyd ott?
2020. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%
Ez a vege a legtobb kapcsolatnak, de majd itt ugy is lesz olyan, aki bizonygatni fogja, hogy ok ugyan nem, harminc eve egyutt, napi 5x van szex, es meg sosem szerettek ennyire egymast mint most... persze.
2020. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem előre eldöntöttem, hanem már százszor próbáltam, százféleképpen...
2020. aug. 30. 15:18
 4/39 Hellmano ***** válasza:
0%
Cuckold.
2020. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Én is így voltam vele. Szinte sírtam, mikor le kellett vele fekudnom. Aztán elvaltam. Persze ez nem jotanacs. Azóta van valaki, akivel nagyon jól működik. De nem lehetünk egymasei.
2020. aug. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, valószínűleg már évekkel ezelőtt sem működött a kapcsolatotok. A szerelemtől függetlenül működhetne a szex és fordítva, de csak barátságra nem lehet párkapcsolatot alapozni.
2020. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó! Azért működik, mert nem lehettek egymásé. Ha 20 éve lépten-nyomon "kötelező" lenne együtt lenni, már nem volna ilyen izgalmas.
2020. aug. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%
Igen tudom, hogy ez így van. Néha rossz nélküle, de inkább ritkábban találkozzunk, és később múljon el a varazsa
2020. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
69%
Ez a "pedig olyan jó ember" szindróma, ezért is nehéz felrúgni a kapcsolatot. Ez már szexuálisan nem fog működni.
2020. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
65%
Neki kellene változtatni, hogy ismét meglásd benne a férfit. H ez nem megy, akkor sehogy. Tarthatsz szeretőt, vagy ha meg tudsz állni a saját lábadon válj el tőle.
2020. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!