Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szeressek bele újra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek bele újra a férjembe? 11 éve vagyunk együtt, mint ember szeretem, de már nem tudok férfiként tekinteni rá.

Figyelt kérdés
Sajnos egyáltalán nem mozgat meg szexuálisan. Az ilyen tipikus randizzunk, vegyek új fehérneműt, stb. általánosságok nem működnek, de hátha valakinek van valami okos gondolata...

#házasság #házasságiválság
2020. aug. 30. 15:11
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
36%

"14" reagálva.....

"Sok férfi 40 felett impotens lesz" Ezt én is megéltem, rendszeresen szedtem a viagrát hogy legyen merevedésem. A nőknél ez egy picit egyszerűbb dolog, mert náluk az izgalomnak max annyi jele van, hogy benedveseknek(már aki) és többit simán eljátssza. Nincs szarabb dolog, mint azzal szembesülni hogy nem áll fel, mert maga a látvány sajnos egy cseppet sem érdekel. Persze ilyenkor lehet becsukott szemmel más nőkről fantáziálni és akkor majd megy a szex, hát ku..ra nem.

Aztán a lepukkant 40+ férfi akinek "magas a vérnyomása és cukorbeteg" lát egy olyan nőt akitől beindul mint a gép és nem érti otthon miért nem működik a szerszám. A válasz rém egyszerű, nem 40+ logó mellű, karú, hasú nőkről álmodozunk, a szemünkkel szeretünk és ha nem tetszik a látvány akkor sajna nincs merevedés. Lehet menni tanácsadásra, lehet venni szexi fehérneműt de tapasztalatom szerint nem sokat változtat a végeredményen. Nem kell ebből óriási problémát keríteni, simán lehet hogy a másik férfinek olyan alacsony az ingerküszöbe, hogy ő még mindig vonzónak találja és teljesen jól összepasszolnak.

2020. aug. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
31%
21-es. Jó írás! Tanuld meg, mindig minden a férfi hibája... és igen is, a nők mindig csinosak, kívánatosak, főleg a sértődékeny gyk-s bálnák! Mi az hogy egy 85 kilós szexi sellő férfi comb méretű vádlijára, és a csüngő hasára nem indulsz be? Hmmm de szexi amikor föléd tornyosulna, és a teljes tömegével a levegőt is kiszorítja belőled, te meg eközben élvezettel markolászod a 8cm vastag zsírszalonnát a hátán! Ultra szexi plus size testalkat, igazán nőies. Persze a férfiakkal van a hiba, mert nem értékelik a nőies vonalakat. Jaj ezek fránya igénytelen pasik! 🙄
2020. aug. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanez van a kérdezővel is. Lehet a férje jó apa, főzhet minden hétvégén, kereshet jól, de x év után férfiként nem tudja kívánni. Ahol csupán a testi vonzalom adja az összes élvezetet a szexben, ott el is viszi az unalom és a megszokás. A puszta vizuális inger nem alkalmas arra, hogy hosszú ideig fenntartható legyen a házasélet. Oda igenis kell a jó szex. A jó szexhez viszont ketten kellenek. De oda meg jó komunikáció is kell.

Ahol a szex évek óta pocsék, ott igazából mindig is pocsék volt. Ahogy a kommunikáció is. Mindig, kivétel nélkül. Egy férj se tudja, hogy a felesége miért nem szexel vele.

2020. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
12%
23. Koránt sem biztos! Erre én vagyok a bizonyíték. Full time kommunikació, mint férfi jó vagyok minden téren, kívülről kapok pozitív vissza jelzésejet, és a feleségem simán leélné az életét szex nélkül is. Én már belefáradtam az udvarlásba, a melóba. Elfogadom hogy frigid és ennyi. Be kelkene már látni sok nőnek, hogy frigidek, sőt azok is voltak mindig, csak egy színjatékot játszottak eddig is. Erre nem én jöttem rá, hanem pont olyan nők mondták, akikben van élet. Rengeteg feleség nem érzi mit veszít el, csak azért, mert belementek úgy egy házasságba, hogy a libidójuk minimális szinten volt. Ők azok, akik kibekkelnek pár évet, majd okot krealnak arra, hogy ne szexeljenek. Az ok vissza vezethető arra is, hogy eleve belementek egy kapcsolatba egy olyan férfival, akivel valójában a baráti szintet sosem tudta felül múlni.
2020. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
29%

21 vagyok.....

A tartós és minőségi szex nagyon ritkán van jelen egy 20 éve tartó házasságban. A férfiak nagy része a szemével szeret, míg a nők inkább a szívükkel, éppen ezért kell a körítés számukra. Férfiként nekem az számít mit látok és mit kapok a kiszemelt nőtől, lehet ő szuper anyuka és tökéletes barát ha külsőleg nem vonz. Elváltam, de mégsem én mondtam ki a válást, sőt még nem is csaltam meg a volt nejemet, pedig lett volna rá alkalom. Mint embert most is kedvelem, de ő nem az a nő akit anno elvettem, sőt még nem is hasonlít rá. Lehet engem lehordani és megbélyegezni, de a testemmel az agyam nem öregedett meg, még mindig a formás, feszes női test tetszik. Rossz vagyok? Lehet, de akkor is így működöm, aki külsőleg nem tetszik ahhoz nem tudok szexuálisan vonzódni. A férfi impotenciáról annyit, hogy más kolléga is megélte ezt, ő már 50 felé közeledik és otthon már annyira nem volt semmi hogy inkább külön ágyba aludtak, hogy ne zavarják egymást. Aztán jött egy 30 éves kollegina, aki fellobbantotta a lángot és úgy megb..ta hogy majdnem szívrohamot kapott. A szex igénybe veszi a férfi szervezetet, 1 órás intenzív szex több kalóriát éget mintha futna az ember, aki ehhez nincs hozzászokva az inkább neki sem kezd. De ha van aki miatt érdemes edzeni, akkor bírni fogja, de ha nincs, akkor a kisujját sem mozdítja miatta. Nem írom le a 40+ nőket, van olyan nő az ismeretségemben aki most is úgy néz ki, hogy kevés férfi tudna ellenállni neki, sokat tesz érte. Nehéz dolog fittnek és feszesnek maradni, nagyon sok munka és lemondás kell hozzá, de az a nő aki így áll a szexhez soha nem marad egyedül.

2020. aug. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

25. Ment a pacsi. A 82 százalékosnak meg rosszul esett az, hogy a férfiaknak tetszik a szép. Elég gáz lepontozni valakit csak azért, mert irigy vagy más nők külsejére...


Már figyelem egy ideje a nők reakciójat, ahol a külső megjelenést fontosnak tart egy férfi, azt lepontozzák! Mar pedig az a férfi aki teheti, szép, vékony és csinos nőt valaszt. Ha egy pasas nem szexel a feleségével, akkor az azt jelenti, nem találja vonzónak szexuálisan. Nem kell a sóder, fordítva is ez van, kiegészítve mindenféle lelki okokkal. A férfi ennél egyszerűbb. Ha éhes, eszik.

2020. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
84%

Azert vagy lepontozva gondolom, mert kiabranditoan irsz, mindent osztonosen, primitiven erzekelsz mint egy allat, a benso ertekekrol nincs szo, vagy ha vannak is, csak mind a sor vegen sorakoznak, mert elsokent csakis szexualitasban tudod elhelyezni a not az eletben, ami enyhen szolva lohaszto. Nehogy mar vall veregetest varjal erte. :)

Azert pontoznak le, mert leneznek.

Ki irigy itt? Mire? Hogy 5 perc utan raunsz barkire? Di Caprionak sem volt 25 evesnel idosebb baratnoje, mert o is olyan mint te. Nekem nem esik nehezemre elfogadni az oregseget, a logo hasat, kopaszodast akit szeretek, mert emberileg fontos nekem. Ha neked csak a kvazi tokeletes testu nore all fel, akkor talan alacsony az libidodon kellene elgondolkozni, es azon, hogy ez a hozzaallas eleve kizarja a tartos, elethosszig tarto kapcsolat lehetoseget is, amire a lehtobb no vagyik, hiszen te az elso rancnal veszed a kalapod es tovabbalsz. En erre nem lennek erre olyan buszke.

2020. aug. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%
Mondjad csak! Az igénytelenség netovábbja egy ronda emberrel szexelni. Egy szalonnás nőre meg jóhogy nem áll fel. Azért ennyire nem voltam kiéhezve sosem! A szex meg ösztönös, nem a belső értékekről szól, ez csak a csúnya emberek mentsvára. Gondolom ezért olyan fontos neked ennél a témanál.
2020. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Az irigysegrol meg csak annyit, hogy Ti csak szeretnetek, hogy a nok tepjek egymas hajat az idosodo lestrapalt urakert. :D

Szep almokat! :))

2020. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
27%

Szerinted a férfiak nagyon tülekednek a lestarpált ronda bálnákért? Szép álmokat neked is! Oké, engem marhára nem érdekelnek már az érzelmek jó ideje. Ez van. Viszont marha jó színész vagyok ahhoz, hogy a jó nők közül tudok válogatni. Nekem szimplán csak a szex kell, a lelkecskéjük egy mm-t sem érdekel. Engem se tartsanak fontosnak, nem hiszek a hosszútávú és odaadó érzelmekben. Én régen mindent megadtam, a lelkem adtam oda. Kifacsartak, eldobtak. Onnantól kezdve elvesztettem a hitem, és már 19 éve érzelem mentesen élem az életem. Valójában passzolok ehhez az álságosan undorító világhoz, pontosan olyan vagyok mint maga az élet. Elveszem ami kell, és átlépek mindenkin. Azt vettem észre, hogy egyáltalán nem hiányzik a szeret érzése, mert számomra az hamis, és önző. Én sem tudok olyan dolgot mondani, ami szerthető tulajdonság lenne egy nőben. Alapból számomra a felém irányuló pozitív érzelmeket hazugságnak veszem, és marhára bosszantónak. Engem nem lehet szeretni, és ehhez is tartom magam. Amit mutatok kifelé, az csak egy színjáték azért, hogy megkapjam amit akarok. Jól megtaníttatták velem, hogy ez így működik az élet összes területén. Innentől kezdve nekem egy nőtől kizárólag csak a szex kell, ha végeztünk mindenki megy a dolgára. Ne hívjon, nem karjon semmi többet, érzelmeket meg végképp ne. Pontosan ezért én csak külsőre osztályozom a nőket, a belső értékeikre egyáltalán nincs szükségem. Persze eljátszom hogy érdekel, mert női lélek eléggé gyermeteg. Pontosan tudom mi kell nekik, azt is hogy mit szeretnek hallani, mik a gyengéik.


Én sokakkal ellentétben őszintén leírom milyen vagyok, vagyis milyenné váltam. Nem kell még csak kapcsolat sem, se gyerek, se család. A kapcsolat, a család csak hazugság. Nincs szeretet, az csakis érdekből van. Csak alkalom kell, máris hátulról beléd döfik a kést. Engem nem egyszer árultak el régen, nagyon csúnyán cserben hagytak, mint férfit megaláztak.


Viszont van egy hatalmas előnyöm, a külsőm, a stílusom, az eszem, az anyagi hátterem lehetővé teszi hogy bármikor jó nőkhöz jussak, ráadásul elég jó tapasztalatom is van a dolgok mikéntjébe. Én előre tudom azt, hogy szex lesz a dologból, előre tudom azt hogy el fogom küldeni. Ha kedvem van hozzá, kicsit játszom a nővel. Viszont én döntök! Nem rólam dönt egy nő, nem én pitizek, nem én keresem, nem én kuncsorgok a szexért. Nem kell beérnem azzal, akit az élet dob, nem kell igazodnom, szenvednem évekig. Nem kell azt éreznem, hogy nem vagyok elég jó, nem kell azzal szembesülnöm hogy megvonják a szexet.


Látod, ilyen az, amikor egy normálisnak induló férfit a női feljebbvalósági érzés, a női dominancia és az érzéketlenség átalakít.


Az érzelmekről meg ez a véleményem: nem kell attól tartanom, hogy a párom mikor veszítem el. Nem kell attól félnem, hogy már nem szeret. Nem kell attól félnem hogy megbánt. Hogy megsértődött. Hogy van-e kedve szexelni este. Hogy ma vajon eléggé jó voltam-e neki.


Az érzelmek semmi másról nem szólnak, csak a tömény önzőségről. Oda-vissza. Láncok, korlátok, rácsok. Ezzel szemben én csak annyit veszek el, amennyire szükségem van. Én is csak annyit adok, amennyit kapok.

2020. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!