Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akarnatok olyan férfitól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarnatok olyan férfitól gyereket aki teljesen a gyerekvallalas ellen van?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 07:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Semmiképp. De én úgy sem akarok soha gyereket.
2020. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Atyaeg... néhányan de kiszineztetek a történetem... :D Nem adtam meg szándékosan több informaciot és félelmetes néhány emberben mennyi rosszindulat rejtőzik! Ki beszélt itt gazdag ferjrol? 20 ezres gyerektartasrol vagy egyaltalan válás szándékáról? Na mindegy! Szebb jövőt,)
2020. szept. 15. 09:48
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Csak szólok, olyan férfit még nem hordott a hátán a föld, aki gyereket akar. Amikor már megvan, nem adná semmi pénzért, de egy szalmaszálat nem tesz keresztbe azért, hogy legyen. Persze ezt nyíltan senki sem hangoztatja, és a párja kedvéért hajlandó apa lenni, s utólag el is felejti az ellenérzését, de az alapfelállás az, hogy a háta közepére se kívánja. (Ettől függetlenül lehet a világ legjobb apukája.)
2020. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Jaj utolsó, ezt mindenhova leírod, de akkora baromság. Tessék, én férfi vagyok, és akartam gyereket. Lehetőleg minél előbb. Van is kettő, szívem szerint harmadikat is szeretnék, de a feleségemnek nem javasolt többet szülni egészségügyi okokból. Oké, hogy te így érzel, de nem kell ráhúzni minden férfira.
2020. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
13-as, lehet, hogy több férfi nem akar gyereket, de ismerek olyat, aki azért hagyta el a párját, mert a nő meddő, de a hapsinak minden áron tovább akarta adni a "magját".
2020. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
57%

"a nő meddő, de a hapsinak minden áron tovább akarta adni a "magját"."

Elírtam, tehát a hapsi akarta örökíteni a saját génjeit..

2020. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én pasi vagyok. Abszolút nem akartam gyereket. De mindenhova vittem terhesen a párom, uh, stb... De akkor se akartam gyereket. Majd mikor szülés után a nővér kezembe nyomta a fiam, szerelmes lettem a gyerekembe. Ott kijelentettem: vagy lesz még két tesója, vagy őt se visszük haza a kórházból.

És most van 1 vagány fiam és 2 gyönyörű lányom! Ők a mindeneim.

2020. szept. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!