Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nőknél mi ez a házassághiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mi ez a házassághiszti mostanában?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen a tényen kívül, hogy elvett valaki, mit kaptok a dologból? Illetve nőként mit tesztek a kapcsolatba, hogy működjön is, a férj is boldog legyen?
2020. szept. 22. 08:22
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
20%

16


Tehát, a házasság egy bizonyosság arról hogy a másik elköteleződik melletted, viszont az más kérdés, hogy ezt nem mindenki tartja be. Ugye?

Akkor kérdezek. Te betennéd a pénzed egy banka ami szerződést ad neked arról, hogy ő biza visszaadja a pénzed és tanuk előtt megígéri viszont ha kell a pénzed lehet azt mondja, hogy "bocs, befektettük de bebukott".


Olyan szinten vagy ellentmondásban magaddal, hogy az nagyon durva... Bizonyosságot adnak az elkötelezettségükről, viszont nem gondolják komolyan. Akkor mégse akkora bizonyosság ez nem?


"na igen, de azért nézd meg, hogy miért: a férje megcsalta, veri, alkoholista, satöbbi. Csak ezt már annyira nem szeretitek hangoztatni."

Tudod mit legyen:) Legyen igazad, de várj kérdezek. Ha a férfiak akkora szemetek, akkor miért van az, hogy a melegeknél a válási arány 15% férfiak között és 30% nők között? Itt is megvan a 2x-es szorzó a női oldalra. Itt a nők kezdenek el inni és verni a másikat?

Nem sántít ez egy kicsit, hogy veri az asszonyt, alkesz viszont ha 2 férfi házasodik akkor ők nagyobb valószínűséggel maradnak együtt mint 2 nő?

2020. szept. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként én teljesen megértem, hogy valaki házasságellenes, mivel teljesen rendben vagyok ilyen téren magammal, de a házasságelleneseknek nyilván nem mindegy, hogy más mit csinál, mert az összes egy megkeseredett szánalmas személy, ami a kommentekből is látszik. 2020 van, mindenkinek egyetemes joga eldönteni, hogy házasodik-e, vagy sem, viszont senkinek nem egyetemes joga felette pálcát törni. Ja, ráadásul ez egy tipic nőgyűlölő kérdés. Ennyi. #8-as voltam.
2020. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
7%

"házasságelleneseknek nyilván nem mindegy, hogy más mit csinál"

Mindegy, hogy mit csinálsz, csak van akinél igazi érvek vannak:)


"2020 van, mindenkinek egyetemes joga eldönteni, hogy házasodik-e, vagy sem, viszont senkinek nem egyetemes joga felette pálcát törni."

"házasságelleneseknek nyilván nem mindegy, hogy más mit csinál, mert az összes egy megkeseredett szánalmas személy"


Senkinek nincs joga senki felett pálcát törni, kivéve neked:D

Négy mondatban ellentmondasz magadnak. Mr. vagy Mrs. 8-as:) "Ennyi"

2020. szept. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
37%
Nekem nem fontos a házasság, számomra pont az mutatja a nagyobb szeretetet ha valaki papír nélkül is szeret és mellettem marad jóban-rosszban. Persze én nem akarok gyereket, de házasság ellenes se vagyok. Tehát ha a férfi magától úgy érezné, hogy el akar venni és én is biztos lábakon érezném a kapcsolatot nem mondanék nemet. Házasság vagy sem, a kapcsolat milyensége többet jelent. Manapság akárhogyan el lehet válni papírral vagy a nélkül, tehát az nem biztosít semmit.
2020. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát, a házasság egy bizonyosság arról hogy a másik elköteleződik melletted, viszont az más kérdés, hogy ezt nem mindenki tartja be. Ugye?"

Ugyan nem nekem lett címezve, de elmondom az én nézőpontom.

Számomra is biztonság érzetet ad. Azt jelenti a házasság, hogy letette mellettem a voksát az adott férfi. Tudod hányszor olvasni a házassággal szemben érvként, hogy milyen macera a válás?

Nekem épp az ad biztonságot, hogy a férjem hajlandó vállalni a macerát. Azt nem lehet felelősségteljesen megígérni, hogy 10-20ev múlva is ugyanaz az ember leszek, hogy nem jönnek elő új rossz tulajdonságaim, vagy nem jön egy olyan élethelyzet ami megtör. De azt válallhatom, hogy mindent megteszek ezek kiküszöbölése érdekében. Nekem ez a "papír" erre adott ígéret.

Egy olyan ígéret, amit abban a pillanatban megad, de ettől még benne van a pakliban, hogy a dolgok másképp alakulnak. Viszont, hogy, vagy miért kéne bízom valakiben, aki ezt az ígéretet akkor se meri megtenni, mikor még elvileg minden rózsás?

2020. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
12%
Érdekük van benne. Különben soha nem akarnának házasodni.
2020. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván kiragadtad azt a részt, ami téged a legjobban sért, szóval de, igaz. :D Attól még egy megkeseredett illető vagy, akinek annyira nem mindegy, mit csinál más, hogy ettől rosszul van. Na szoszi. :D
2020. szept. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
9%

"Tudod hányszor olvasni a házassággal szemben érvként, hogy milyen macera a válás?

Nekem épp az ad biztonságot, hogy a férjem hajlandó vállalni a macerát."

Most mármint a válásos macerát? Na mindegy ez annyira nem egyértelmű, de elfogadom. Lehet elírtál valamit.


"De azt válallhatom, hogy mindent megteszek ezek kiküszöbölése érdekében. Nekem ez a "papír" erre adott ígéret."

Végül is ha nem tartod be nem mindegy, hogy az adott szót nem tartod be vagy a papírt?


"Viszont, hogy, vagy miért kéne bízom valakiben, aki ezt az ígéretet akkor se meri megtenni, mikor még elvileg minden rózsás?"

Minden bántás nélkül neked barátaid is így vannak? Legyünk jóban ha minden szuper, de ha baj van és elmennek hát ez van. Mivel ez is sokan ki vannak akadva, hogy milyen barátok voltak ők? Hát nem voltak barátok és ezt mindenki tudja.


Tudod, lehet fellengzősen hangzik, de az én lelkivilágomban még az ígéret és egy kézfogásnak még súlya van, nem liberáliskodta még el ez a szar korszak. Vagy kitartasz a szavad mellett vagy ne add a szavad. Ennyi. Minek ígérsz olyat amit nem tudsz betartani? Szerintem ezt nem kell tovább ragozni, mert kettőnk mentalitásának különbsége ennyi. Én az adott szót komolyan gondolom mindig ezért csak olyankor adom minden körülmények között tartom, te pedig odaadod és ha úgy esik, úgy puffan akkor sikerül tartani, ha nem hát ez van.

2020. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
81%

Tisztelt házasságellenes illető(k)!

Milyen érvekről beszélsz amúgy? Ha te eleve megveted és nem akarod az egészet, akkor milyen érvekre vagy kíváncsi? Azt szeretnéd, hogy meggyőzzünk? :D leírta mindenki, hogy érez a témával kapcsolatban, őszintén és érthetően, de te minden szavunkba belekötsz. Az egy dolog, hogy nem értesz egyet, de nem is fogadsz el semmilyen véleményt, ami nem az, hogy “igen, minden nő egy rohadék aranyásó, és csak a hercegnős ruha miatt akar esküvőt, meg hogy majd jól kisemmizze a férfit.” Egyszerűen azért nem érted a mellette érveket, mert nem akarod érteni. Csak kötekedsz és okoskodsz. Továbbra is csak ismételni tudom magam: ne házasodj, ha nem akarsz. Senki nem mondta, hogy kötelező.

2020. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
0%

"2020 van, mindenkinek egyetemes joga eldönteni, hogy házasodik-e, vagy sem, viszont senkinek nem egyetemes joga felette pálcát törni."

"Nyilván kiragadtad azt a részt, ami téged a legjobban sért, szóval de, igaz. :D Attól még egy megkeseredett illető vagy, akinek annyira nem mindegy, mit csinál más, hogy ettől rosszul van."


Még jó, hogy attól függetlenül, hogy valaki rávilágít arra hogy össze vissza beszélsz és magadnak mondasz ellent, attól függetlenül folytatod a sértegetés:), de nyugalom engem nem sért. Miért sértene egy olyan ember szava aki önmagának állításainak megfelelni? Ez olyan mintha egy notórius hazudozótól várnád el várnád el az igazat. Elég következetlen lenne.

2020. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!