Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nőknél mi ez a házassághiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mi ez a házassághiszti mostanában?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen a tényen kívül, hogy elvett valaki, mit kaptok a dologból? Illetve nőként mit tesztek a kapcsolatba, hogy működjön is, a férj is boldog legyen?
2020. szept. 22. 08:22
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
21%

29

Itt megint tipikusan az áldozatszerepben akarsz tetszelegni azáltal, hogy ÉN a nagy gonosz tapló egy kalap alá veszek mindenkit, sőt a nőket "aranyásónak, k.rv.." nem tudom minek mondom, de egyszer nem írtam ilyet.

Én mint racionális ember, elmondtam racionálisan érvelve a házasság feleslegességét, sőt hátrány melyekkel szemben SEMMI előnyt nem tudott senki felhozni, csak és kizárólag hogy "te egy nyomorék, megkeseredett szar vagy".


Említettem, hogy a házasságtól nem lép új szintre a szerelem. Ez hazugság? Aki megházasodott 1 hónap múlva a szerelem 10-ről 15-re lépett? Esetleg örökre együtt maradnak a házasok? Ad bármi + azon kívül, hogy mind az esküvő mind a válás + költség?

Feltételezésekkel, meg esetlegekkel dobálózni lehet, de ettől még nem ad semmit tényleges +-t. Persze most a 10 misis csokot vagy mit megkapod, de ennyi.

Aki szereti a másikat az házasság nélkül is szereti, aki pedig nem az házasságban sem fogja megszeretni. A házasság nem tart össze jobban mint egy adott szó.


Kérdés mit akarok ugye?

Mondd el, hogy a házasságban boldogabbak az emberek. Mondd el, hogy igenis együtt vannak és nem csak felesleges tortúra az egész és mondjuk egy statisztikát mutass mellé, hogy igen a házas emberek ennyivel boldogabbak, kiegyensúlyozottabbak mint mások. Egy házasság ennyivel jobb mint egy sima kapcsolat. Tényeket mutass. Ennyi.

2020. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
92%

Az kiabál akinek a háza ég, ugye. Ha valaki elégedett önmagával és az életével nem érez késztetést rá, hogy ossza az észt és rinyáljon. Aki nem akar házasodni, az nem házasodik, hanem él szépen békeben a parjával. Ellenben akit a kutya nem venne el/nem menne hozzá, annak muszáj önigazolást keresve azokra mutogatni akik boldogok.

Amúgy mindig vicces, mikor a gyakoris csóró kisfiúk féltik a minimálbérüket a csúnya gonosz aranyásóktól, de minden második kérdés "jajj 200ezret keresek, az már elég hogy csajom legyen?"... Lehet kicsit magatokba kéne nézni, hátha ott a probléma.

2020. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
0%

Csak a buta ember vesz el egy nőt! Attól a pillanattól nincs egyenjogúság! A nő nyeregben érzi magát, s uralkodni fog rajtad! Kihasználják a férfiakat!

Bizonyíték? Itt van! Annyira fel vannak háborodva, ha azt merjük mondani, hogy nem akarunk sosem házasodni!!

Mi miért nem hisztizünk azért a papírért?? Mi miért nem "kötelezzük" a csajt, bigét a házasságra?

2020. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
85%

"mert lehet vinni a fele kiralysagot, meg aztan a gyerekre hivatkozva a havi apanazst..."


Persze, ugye inkább te szeretnéd vinni a feleséged pénzét is, mi?

A tartásdíj nem elég a gyerektartásra, aki mellesleg a a férj gyereke is.

2020. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
0%
Legalább is az ő tyúkja tojta..
2020. szept. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
90%
Azt valaki magyarázza már meg nekem, hogy ha nekem, mint nőnek, a férfi kizsigerelésére pályáznék eleve, miért lenne érdekem elválni? Oké, viszem a dolgok felét (ami amúgy nem minden esetben igaz, de legyen, ezzel érveltek mind), de a dolgok fele mégis miért lenne nekem jobb, mint az egész? Hiszen amíg házasok vagyunk és együtt élünk, addig a teljes vagyonát élvezhetem a férjemnek. Szóval ha csak és kizárólag a nyerészkedés lenne a célom a házassággal, ugyan mégis miért állna érdekemben elválni?
2020. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem tidom biztosan, hogy mit értesz házassághiszti alatt, de ha azt hogy a nő erőlteti, hohy a párja vegye már el, az szerintem gáz. Én soha nem nyaggatnek ilyennel egy férfit, mert ha az én nyomasomra venne el, akkor az olyan lenne, mintha doppingszerrel nyertem volna olimpiat, vagyis csalás.

Hogy milyen pluszt jelent? Mos, az semmilyet, ha kényszerből vesz el, de ha a megfelelő együtt töltött idő után azt mondja, hogy hivatalosan is fel akar vállalni, mert megbizonyosodott róla, hogy bennem látja a társat és szövetségest, akkor az baromi klassz érzés, nagyon sok pluszt ad az egészhez. Érzelmi biztonságot. És hogy cserébe mit adok? Ugyanezt az érzelmi biztonságot, a szövetségese leszek, támasza, bizalmasa, gondoskodok róla, felelősséget vállalok érte életem végéig.

2020. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
87%

Na végre! A 37-es nagyon szépen megírta. 100%-ban egyetértek vele.

50f, aki 27 éve házas.

2020. szept. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó

Vegyünk egy szélsőséges esetet, ami az.

Te keresel mondjuk 200-at a férjed pedig 400-at de lehet 300 is tökmindegy. Tegyük fel, hogy az elején szereted vele képzeled el az életed, tegyük fel szülsz 2 gyereket. 10 év elmúlik a szerelem, az eddig aranyos reggeli cuppanós puszi unalmas lesz, sőt idegesítő. Megtörténik a megszokás. Elkezdenek az apró dolgok idegesíteni, mint mondjuk hogy középről nyomja ki a fogkrémet, a cipőjét nem párhuzamosan veszi le stb stb, a szex sem olyan jó már 10 év után és megunod. Beadod a válópert, gondolván 30-35 évesen még van esélyed a boldogságra egy másik férfi mellett.

Megtörténik a válás. A házban valószínűleg te maradhatsz tekintve, hogy a gyereket valószínűleg te kapod a gyerekek miatt. A férjed fizetésének 40%-át megkapod ami 300 esetén olyan 140 ezer 400 esetén 160.

Tehát a fizetésed "felugrik" 360-ra + gyerekek után állami támogatás ami 20-nak vehető így közel megkapod a férjed régi fizetését, tiéd a ház illetve van esélyed újra boldognak lenni 30-35 évesen, pont úgy ahogy 20 évesen a férjeddel.


Ez elég szélsőséges levezetés, de ebből talán kijön valami, hogy na ez így hülyeség vagy hogy, na ebben talán így van is valami.

2020. szept. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
na igen, a 37-tel én is maximálisan tudok azonosulni abban amit irt.
2020. szept. 22. 10:51
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!