Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan működnek azok a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működnek azok a kapcsolatok, ahol több éven át az egyik félnek jóval kevesebb bevétele van, mint a másiknak?

Figyelt kérdés
Eleinte volt a gyed, gyes. Azóta azt hallgatom, hogy kevés amit kapok, lúzer vagyok, mert nem tudok jobban keresni. Azért nem haladunk az életünkben és nem jutunk egyről kettőre, mert nekem kevés a fizetésem és igy ne akarjak már beleszólnil, hogy mi hogyan legyen, hogy mit akarok csak akkor mondjam, ha van a hátam mögött hozzá keret is, tudok hozzátenni és szégyen vagyok a gyerekekre.Ha többet keresnék, több pénzünk lenne és akkor tudnánk venni nagyobb lakást, jobb autót és lennének figyelembe véve az elképzelések.
2020. okt. 24. 08:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Menekülj és fuss.

Nem hülyeségből kaptál kevesebbet, gyerekeket vállaltál.

Neki az lenne a dolga, hogy örüljön hogy ezt megteszed neki, és tamogasson, ebben az időszakban anyagilag is.

Nőként alapból is van hogy ugyanarra a munkára mint egy férfi kevesebbet kapsz.

Nehezebb feljebb kerülni a ranglétrán is...

Sajnos a társadalom nem érett meg rá, hogy olyan könnyű legyen az egész, mint ezt a kedves férjed elvárja.

De gyerekvárásnál meg nem értem mi a francot vár, hogy majd a kisbabádat a szomszéd hordja ki, és ő kezdi el nevelgetni?

Te is dolgoztál ugyanúgy, csak te 24 órában és fizetést se kaptál érte.

2020. okt. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kapcsolat részemről nem működne, ahol a férjem nem tekint értéknek olyanokat, mint a gyereknevelés. A helyedben szemrebbenés nélkül odavetném, hogy melyik gyereket mikor kell hozni, vinni, mert innentől oldja meg ő, te meg elmész jól fizető helyre dolgozni. Ugyanis úgy ku.rva egyszerű, ha a gyerek minden gondját elvégzi helyetted a másik, és nem az az első szempont, hogy oviba mikor érsz be vele, és ki marad otthon, ha betegek, vagy jön egy pár hónapos karantén.
2020. okt. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Egyébként a hogyan működnek a kapcsolatokra egyszerű a válasz..

Nem a pénzen alapszik.

Ha a férjemet kirúgják és hónapokig nem talál munkát, én vagyok akire támaszkodhat, nem Józsi bácsi a negyedikről.

Én leszek az utolsó aki számonkéri hol a pénz.

Ha úgy alakul hogy én nem keresek vagy alig keresek, a férjem támogat.

Neki meg a férfiasságát és az egóját is fényezi ha többet keres, nem is örülne neki fordítva. Hogy lenne gondja vele..?

2020. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én viszem, ő hozza el délután a gyerekeket. Nem elég, hogy kevés a fizetés, még korán sem végzek. A gyedet még valahogy elnézte, de mondta, hogy más normális nő beadja bölcsibe a gyereket és megyei vissza a gyedet, gyes MELLÉ pénzt keresni, nem mint én, hogy csak itthon ülök.
2020. okt. 24. 08:50
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek nagyobb lakás? Attól függ most mekkorában éltek 3-an. Minek jobb kocsi? A mostani nem visz el A-ból B-be? Sosem értem meg teljesen ezt a fogyasztói gondolkodást. Vagy fogadjunk új kocsira fáj a foga, de mondjuk nyugdíjra vagy a gyerek oktatására nem tesz félre.
2020. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%
Hogyhogy hogy működik? Tesszük a dolgunkat mind a ketten. Az én elsődleges feladatom a gyereknevelés és a háztartásvezetés, mellesleg besegítek a családi kasszába a részmunkaidős állásommal. A férjem elsődleges feladata hazatalicskázni a pénzt, mellesleg besegít a gyereknevelésbe és a háztartásba.
2020. okt. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az elsődleges feladatot a háztartás és ha elbénázod és eluszol, akkor kénytelen megcsinálni helyetted?
2020. okt. 24. 10:52
 8/32 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy működik, hogy közösben gondolkodunk. Tehát nem úgy, hogy neki van annyi pénze, nekem meg ennyi, hanem úgy, hogy nekünk van x összegünk havonta. És ezen felül senki sem foglalkozik a témával. Jelenleg én kb 2x annyit keresek, mint ő, de volt ez fordítva is, soha egyikünk sem piszkálta érte a másikat.

N32

2020. okt. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
A párod fele annyi keresete is elég lenne házre, rezsire, étel, gyerekek havi kiadásaira? Köszönöm!
2020. okt. 24. 12:33
 10/32 anonim ***** válasza:
9: sose számoltam ezt ki, de szerintem szűken elég lenne. A legfontosabbakra (hitel, rezsi, kaja, néha valami új cucc) biztos, de egyéb extra már nem jönne ki.
2020. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!