Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem reggel a semmiből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem reggel a semmiből nekem áll, hogy védjem ki?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hetente reggelente elkezd veszekedni egyből ébredés után, hogy ő nem fér el tőlem mert úgy szétterpeszkedek, s mégis hogy nem vagyok olyan intelligens és figyelmes , hogy ezt ne tegyem. Meg engem hogy neveltek..


Jelzem neki keltsen fel, vagy toljon arrébb, mivel alszok nem veszem eszre. De ő nem a megoldást keresi hanem csak veszekszik, s ilyenkor elmondja, hogy mennyire szar döntés voltam, egyedül a két gyereke nem akik ebbol a háziasságból születtek.


2 éve kezdte el a lelki terrort. Volt, hogy egyszer csinálta, majd negyed év "pihi" utána megint jött egy adag.


Elválni nem tudunk, mert fenyeget, hogy ő és az anyja rajta lesznek teljes gőzzel, hogy elvegyék tőlem. Nekem pénzem sincs, kicsik a gyerekek, gyeden vagyok. Ő keresi a kenyérre valót, szóval tényleg félek, hogy kifog egy jó ügyvédet, s nem láthatom a gyerekeimet.


Válaszotokat előre is köszönöm.



2020. dec. 2. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Külön ágyban alvás nem kivitelezhető? Problem solved. Attól még lehet nemi életetek, romantikus összebújások meg minden, de nem kötelező mindig egyhelyen aludni.


Vannak olyan párok akik külön szobában alszanak olykor, mert valamelyik fél horkol, rugdos vagy csak stresszes és egyedül könnyebb aludni olyankor. Vagy eltérő az igényük a hőmérséklet terén. Ha az egyik fél melegben szeret aludni, a másik hűvösben abból bajok lesznek.

2020. dec. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, de szerinte igazságtalan vagyok azzal, hogy külön ágyat szeretném kivitelezni.
2020. dec. 2. 12:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2.


Akkor itt inkább jellemével lesznek bajok az adott embernek, ez az ágyas dolog csak egy ócska indok ahol ezt kiélheti, mivel a megoldásra nem nyitott. Ilyen indokot bárki tud találni és sosem arról szól valójában a dolog, hanem valami másról ami mélyebben gyökeredzik.

2020. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
"Mondtam neki, de szerinte igazságtalan vagyok azzal, hogy külön ágyat szeretném kivitelezni." Vállald be szépen, hogy igazságtalan vagy. Téged ugy neveltek, hogy elterpeszkedj az ágyon, ne pedig vigyázzfekvésben aludj, különben a nyolcadik purde leesik már az ágyrol. Meg anyukád azt is mondta, hogy uradat és parancsolodat hagyd nyugodtan aludni. (Ilyesmi után mondjon valami kifogást:-)
2020. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki, de szerinte igazságtalan vagyok azzal, hogy külön ágyat szeretném kivitelezni."


Mondd meg neki, hogy te a megoldást keresed, ő meg a kifogást.

Ha nem tetszik neki, hogy álmodban odafordulsz a helyére, akkor te erre mondtál egy javaslatot. Ha tud mást, akkor mondjon ő. Ha nem tud semmit, akkor legyen ez.


Ha se ez nem jó neki, sem a jelenlegi helyzet, akkor meg úgyis csak az a célja, hogy téged b..ogasson. Akkor meg kivárod, míg visszamész dolgozni, aztán onnantól lesz jövedelmed, a férjed fizetheti a gyerektartást a két gyerekre, és többé nem fogod zavarni az alvásában (magyarul: elválsz tőle).


Amúgy: Házaséletetek rendben van? Mert ez annyira, de annyira kifogás ízű, hogy a valódi baja veled szinte biztos, hogy nem ez.

2020. dec. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyeden vagy= kapsz penzt..nem o keresi a kenyerre valot csak. Ne hunyaszkodj mar be teljesen
2020. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!