Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy fogadtátok el,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadtátok el,hogy azzal, akivel együt maradtatok,nem olyan jó a kapcsolat, mint egy előzővel volt ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezt miért kéne elfogadni?
2020. dec. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem aki viszonyítgat az exhez az nem áll készen egy új kapcsolatra.Le kell zárni az előzőt.
2020. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ezt éreztem, akkor kiléptem a "nem olyan jó" kapcsolatomból, nem volt mit elfogadni. A kategóriából kiindulva meg főleg nem olyanhoz mentem hozzá, aki mellett azon gondolkodtam, hogy egy előző párral mennyivel jobb lenne. Nem akarom direkt tönkretenni az életem.
2020. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Sosem jártam így. Ha nem volt jó a kapcsolat, akkor szakítottam.


És a kapcsolataim sosem voltak jobb-rosszabb relációban egymással. Mindegyik teljesen más volt, így aztán önmagukban értékeltem őket, hogy jó kapcsolatok e vagy sem.

2020. dec. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Így jár, aki liánozik, de meg is érdemli. Érdekes módon sokan nem süllyedünk idáig és ezáltal nincsenek ilyen dilemmáink.
2020. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell elfogadni. Ha nincs ló, jó a szamár is? 2 vasat tartottál gondolom a tűzben és rosszul döntöttél.

Zárd le a kapcsolatot, ténylegesen, aztán magadban az előző kapcsolatodat is. Gondolkodj, vond le a tanulságokat és akkor kezdj új kapcsolatot, ha készen állsz rá érzelmileg (és agyilag is..).

2020. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Én jártam így. fél évig együtt voltam egy fiúval. Vele nagyon jó volt. Elhagyott, kiment külföldre. Egy évig egyedül voltam. Aztán lett valakim. Egy idő után tudatosult bennem, hogy egész más együtt élni vele mint az előző barátommal. A férjem lett, van 2 gyerekünk. Hogy hogyan éltem, élem meg. Annak a pasinak nem én voltam az igazi. Ennyi!
2020. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék együtt olyannal, akivel nem jó a kapcsolat. Olyan van, hogy másvalakivel másmilyen volt, teljesen normális, sőt. De ha kifejezetten azt érzem, hogy a korábbi kapcsolataim jobbak voltak, akkor nyilván egy rossz kapcsolatban vagyok és kilépek.
2020. dec. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:
100%
Nem voltmég ilyentapasztalatom, nemistudom, miként lehet ezt méricskélni. De rosszabbra cserélni a jót?
2020. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!