Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feladjam-e az örökségem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam-e az örökségem a férjem boldogságáért?

Figyelt kérdés
Szüleimmel farmunk volt, és kis vállalkozásunk. A férjem hozzám költözött házasságkötés után, mert ismerkedéskor már ez volt a kérésem. Van egy éves gyermekünk. Férjem a saját szüleinél dolgozik vállalkozásban. Kora hajnaltól estig elmegy, csak piros betűs ünnepen van itthon, ezért egy évig harcoltam. Mikor eljött hozzám szinte semmit nem kapott a szüleitől. Ők viszont maguknak márvány palotát építenek, óriás járgányokkal. Hogyan viselkedjek velük, hiszen én belül ingerült vagyok mert már betegek a szüleim és én maradtam babával együtt úgy mindenre hogy a férjem kijelentette hogy soha nem tekinti magáénak a gazdaságot házat stb. Minden tartalék vagyonunkat elköltöttem arra hogy ne kelljen fát vágni stb és kiválltsam önmagam és kihordjam a babát. Jelenleg visszaálltam dolgozni, így nem lesz több baba. Ha a férjemet elengednék akár csak egy hétre segíteni, úgy nem kellene felszámolnom a világon mindent. Állatokat már eladtam, vállalkozást leépítettem. Mit tegyek? A férjem nem érti hogy szükségem van rá. Mit tegyek?

2020. dec. 26. 02:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz megmondani ennyi infóból, hogy mi lenne a helyes döntés.

Annyi biztos, hogy a férjed nem képes a saját lábára állni, és még mindig a "szülők pici fia" szerepében tetszeleg.

Hosszútávon nyilván ez meg fogja enni a házasságot (vagyis már el is kezdődött a folyamat, hisz megfogant benned ez a kérdés).


34F

2020. dec. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Itt mondjuk ki kéne deríteni, hogy a férjednek az a problémája, hogy a szüleitől nem tud leválni, akkor - nyilván egyszerűsítve - pszichológus vagy új pár, vagy azzal van gondja, hogy a tanyán kéne élnie, akkor viszont kénytelen leszel engedni, mert egyedül nem bírod el.
2020. dec. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól értem, eltartatja magát veled? Amit keres, ami a rá eső jövedelem, az a tied is, hiszen házasok vagytok!

Azt haza kéne adnia.

2020. dec. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
Mi lenne, ha nem idiótákra számítanál, hanem felvennél alkalmazottakat és velük vészelnéd át ezt az időszakot? Ha annyira kell az a vállalkozás, miért kevered a szezont a fszommal?
2020. dec. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A férjed a szülei rabszolgája. Fogadnék, hogy valahol Kelet- vagy Észak-Kelet Magyarországon éltek, itt divat ez még néhol.

Én adnék a férjednek 2 hónapot, hogy látható változás legyen. Ha nem lesz, én elválnék. Bár ez nehéz lesz a baba miatt.

2020. dec. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a férjed? Ugyan mi értelme van így?!
2020. dec. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!! A pénzt hazaadja a férjem és gazdaságban nőtt fel ő is. A vállalkozás nagyon kicsi többnyire én csináltam. Alkalmazottat már felvettem a tanyára. A továbbiakat nem tudom, hogy mit tegyek. Még többet leépítsek és visszahúzódjak vagy mondjam meg a férjem szüleinek hogy csak kihasználjátok dolgoztatjátok a fiatokat és magatokra költitek a férjem munkáját. A szüleit nem tudom elviselni, nem adnak szabadnapot neki, és sajnos ez a férjemet nem zavarja. Ők fejlesztenek folyamatosan, én meg leépítek. És a férjem szerint ez így helyes.
2020. dec. 26. 07:34
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen a férjem egy betanitott 100% rabszolga. Kérges a keze, amikor hazajön akkor is számlákat ír. Az anyukája csettint és ott terem egy medence vagy műfű bármi. Hangosodó goromba fényűző család. Férjem pedig szüntelenül rám haragszik
2020. dec. 26. 07:44
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"Ők fejlesztenek folyamatosan, én meg leépítek. És a férjem szerint ez így helyes." Szerintem meg a férjed belül egy apuci-anyuci-függő kisfiú, aki nem tud megbecsülni téged.


Mi a gyereked érdeke, kérdező?

2020. dec. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen a gyerekem érdeke az hogy apa velünk legyen. Legyen testvére, kis szerény otthona. Amint nem fog szopizni a férjem magával akarja vinni őt is a munkába. Na akkor végleg kiborulnek hogy a férjem a fiamat is magával rántaná ez a soha véget nem érő pénztermelő gépezet, ami elképesztő ostoba luxusra megy el. Sajnos kölcsön kapom csak a férjem pár órára. És majd a fiamat is "alkalmaznák". A férjem egész családja azt mondogattja hogy mindenki dolgozik mi bajom van.
2020. dec. 26. 08:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!