Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Olyan házasságban, ahol a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan házasságban, ahol a nő nem sárkányosodik esküvő/gyerek után, miért nem?

Figyelt kérdés
Miben más az a kapcsolat, mint az, ahol az esküvő másnapján tüzet okádva kezdi a napját a nő?
2020. dec. 29. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Idióta
2020. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönjük a mély és tartalmas gondolatmeneted
2020. dec. 29. 10:25
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
2020. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Az emberek általában nem ok nélkül lesznek ilyenek v olyanok. Egy idő után a nők sárkányosodnak, a pasik morgósabbak lesznek.


Ahol esetleg nem, ott én arra tudok gondolni, hogy mint pár nagyon összepasszolnak és jól megértik egymást.

Ha van gyerek/gyerekek akkor nem árt ha van segítség az anyának. Az is fontos hogy a férj eleget besegítseg, de ha van nagyszülő, dédszülő, testvére valamelyik szülőnek, sógor/sógornő, közeli barát vagy esetleg egy babysitter tehát van valaki aki be tud segíteni a gyereknevelésbe, hogy a szülők is ki tudjanak kapcsoldóni akár együtt akár külön és ne csak anya és apa legyenek hanem nő és férfi az borzasztó sokat számít.


Pl én gyerekkent nagyon beteges voltam, keveset jártam óvodába, iskolába. Szerencsére apukám szülei korán nyugdíjba mentek, jól bírtak magukat és rengeteget tudtak vigyáni rám.

Ha ők nincsenek akkor v apám v anyám kb nonstop táppénzen lett volna ami kevesebb pénzt es több idegeskedést jelent.

Ami meg könnyen vezet sárkányosodashoz.

2020. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
A személyisége elég fejlett a mindennapi nehézségeknek az érzelmi élete minősége szempontjából való konstruktív, mentális, és érzelmi egyensúlyt megőrző megélésére.
2020. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Az a nő sárkányosodik el, aki rosszabbul járt a házassággal. Aki jól járt vele, az nem. Jól járni = szerető, támogató, kölcsönösségen alapuló kapcsolat egy hűséges férfivel aki nem más nők után ácsingózik és boldogan tervez veled. Tudom, Disney mese kategória....
2020. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

A hitvány, semmirekellő férfiaknak van csak "sárkány" felesége. Ezek a hitvány férfiak azokat a nőket nevezi "sárkánynak", akik hangot adnak az elégedetlenségüknek, nem söprik a szőnyeg alá a problémákat. Nem, ez nem azt jelenti, hogy a nő hisztis és idegbeteg.

Ez pont a férjeikre igaz. Nem tudják elviselni a kritikát, lusták változtatni. Emiatt egyszerűbb annyival elintézni mindent, hogy a feleségem hisztis.

2020. dec. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
#7es, mondjuk én az ilyen nőket se tudom sajnálni. Ha olyan hitvány a férfi azt házasság előtt is lehet látni és akkor nem kell hozzamenni. Ha mégis hozzament mit panaszkodik? Ő választotta.
2020. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8 Nem, nem mindig lehet látni. Pláne, ha a gyerek születése után lesznek problémák.
2020. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért kellene változni, változtatni?

Kedves 7-es? Miért kellene feladnom magam, mert egy hibbant tyúk úgy gondolja?

Változzon a liba. Elméletileg ilyennek szeretett meg a párom.

Csak az akarja a másikat megváltoztatni, aki az első pillanatban tudta, hogy ő azt fogja akarni. Csak addig a napig színészkedett. Eljátszotta a jó kislányt!

2020. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!