Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők!Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők!Mit szólnátok hozzá, ha a férjetek ezt kérné?

Figyelt kérdés

Házasság, két gyerek, ház van, autó van, közeli segítőkész rokonság van, hitel nincs.

Nagyjából ez a felállás és közölné, hogy szeretne egy hónapra elvonulni a hegyen lévő házatokba, vallási okokból.

Telefon, laptop stb nélkül.


2021. jan. 3. 08:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem csak a filmekben van. Több kultura is van, ahol normálisan helye van ennek. Az életközépi válság például sokaknál, nem abban jön elő, hogy még kellene más párkapcsolat is, hanem sokan visszatérnek az élet értelmének, filozofiai, spiritualis kérdésekben való elmélyedéshez.
2021. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%
a 11.-nek pontosan igaza van.
2021. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%

Támogatnám. A volt férjem katolikus volt és komolyan gondolta, a vicces hogy nem járt templomba, de folyton ilyen témában olvasott, kutatott, tudom, hogy meditált, ott volt a rózsafüzér a párnája alatt. Ha ezt kívánná, menjen, de ő benne meg is bíztam, hogy nem csalt volna meg, mert erkölcsileg is próbált a hitének megfelelően élni.


Amúgy ilyen vágyam nekem is van (én nem vagyok vallásos, de meditálok) szívesen elmennék pár hétre egyedül egy kis házba lehetőleg erdőbe hogy valóban EGYEDÜL lehessek néhány könyvvel és meditálni, hallgatni az erdő csendjét. Szerintem ő támogatott volna ebben.

2021. jan. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

fantasztikus ember lehet. az enyémnek ilyen soha nem jutna eszébe.

beszélgetnék vele, aztán beleegyeznék.

2021. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

Családos emberként szerintem más utat kellene keresnie, bármilyen okból is akar elvonulni.

Nem hinném, hogy istennek tetsző dolog lenne a feleséget és a gyerekeket lényegében magára hagyni, bármilyen okból is.

Onnantól, hogy megházasodott, ő más útra lépett, mint mondjuk egy szerzetes...

Kötelezettségei vannak a család irányába, az elvonulás önző, és az egyéni érdekeit helyezi előtérbe, hiába takarózik a vallás szóval.

Kérjen útmutatást egy a felekezetéhez tartozó paptól, hátha tud segíteni.

2021. jan. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem egyetlen család sem roppan bele, ha az egyik szülő elvonul egy hónapra, pláne, ha az anyagiak megvannak és nem kell nélkülözni. Merem remélni, hogy nőként én is megtehetném ezt. Kezdetnek esetleg lehet 2 hetet javasolni és akkor ez megismételhető máskor is. De szerintem a hónappal sincs baj.
2021. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
66%

Én #15 egyetértek.


Egyébként az sem mindegy azért milyen idősek a gyerekek. Szerintem 10 év alatti gyerekektől elvonulni 1 hónapra elég ketyós dolog, ők azt sem értik mi történik.

Nyilván akinek olyan párja van, hogy ezt tolerálja, akkor menjen el, ha már legalább 14 éves a kisebb gyerek is.

Mert ezzel eléggé bele lehet zavarni kicsi gyerekek életébe, nekik 1 hónap olyan, mint a felnőtteknek 1 év.

2021. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
egy hét is bőven elég, akkor már hiányolni fogja a csirkepörköltet. Én szerintem is inkább pár havonta egy hét, mint egybe sok.
2021. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Az elvonulás iránti igényét értem. Egy hónap igen sok. Feltöltődni, egyedül lenni pár nap is elég. Max. egy hét. Ezt megérteném és tolerálnám. Próbálj meg vele kompromisszumot kötni Kérdező.
2021. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze szerető! Én nem is értem meg, miért veszi mindenki olyan magától értetődőnek ezt a szeretős dolgot. Ha csak innen a gyk-ról informálódok, szinte 1000-ből egy nő aki belemegy egy szeretői viszonyba. Honnan lenne annyi nő, amennyi férfinek szerető kellene? A haverom évek óda vadászik házas nőkre akik szexre vágynak, de még egy sem jött össze neki, holott elég jó pasi. A feleségem simán elengedne bárhova, ő is tisztába van vele hogy szeretőt találni elég komoly fegyverténynek minősülne.
2021. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!