Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a különböző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a különböző alvási szokásunk miatt romlott meg a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Én 8-16 dolgozok, férjem 16-24.

Ami idáig is rossz volt, viszont most ő nem dolgozik a vírus miatt, de pénzt kap. Idáig hajnal 2 körül ment lefeküdni és 10 körül kelt. Heti 3 nap vagyok szabad és ilyenkor 8 körül kelek, de 10-ig megpróbálom csöndben elfoglalni magam. Most, hogy párom itthon van ráfüggött a Netflix-re és reggel 6-ig azt nézi. Azaz nem kel fel, csak délután 2 fele. Ami azt jelenti, hogy miután én felkelek, 6 órán keresztül ne csináljak semmit ami felébreszti. Pici bérelt lakásban élünk. Régi fa padló van és így azt is meg lehet hallani ha csak a konyhába megy az ember. Tehát 6 órán keresztül egy pohárvízért ne menjek ki, ne beszéljek senkivel, ne takarítsak, főzzek, tv nem lehet bekapcsolva, mert akkor párom felébred. Kiégett a hálóban a villanykörte. Nálunk a bolt előtt kb negyed órás sok van főidőben és esőt is írt. Most meg nem volt sor se eső, ezért ki akartam venni a régi égőf, hogy megnézzem milyen kell bele. Ma fél 7-kor keltem és összevesztünk azon, hogy szerinte megvárhattam volna amíg felébred. De pont ő költött fel azzal, hogy fél 7-kor jött feküdni.

Már nagyon elegem van abból, hogy csöndben legyek egész nap azért mert ő alszik napközben. Már azt is próbáltam, hogy én akkor később kelek a szabadnapomon, de teljesen összezavarta a bioritmusom és nem tudtam kipihenni magam amikor dolgozni mentem. Illetve most a karácsonyi szabadságom alatt azzal, hogy vele együtt délután kelltem fel, így konkrétan egy órán át láttam csak napsütést, mert miután felkeltünk, utána sötétedett is.

Sajnos akkor is kihúzza hajnalig a lefekvést amikor fáradt.



2021. jan. 15. 08:36
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
A férjedtől kb létezni sem lehet
2021. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyen be füldugót...
2021. jan. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Állj a sarkadra! Netflixezni nappal is lehet, aztán aludjon este. Teljesen felborult a bioritmusa. De ne várja már, hogy egyedül te alkalmazkodj hozzá! Nem a főnököd, hogy megmondja, mit csinálj, hanem a férjed, az egyenrangú partnered.

Nem az eltérő bioritmus a gond. Hanem az, hogy a férjed egy önző tulok, aki azt hiszi, hogy körülötte forog a világ, te meg a kiszolgáló személyzet vagy. Egy nyamvadt villanykörtét nem cserél ki, miközben nem dolgozik?

2021. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Alkalmazkodás kétoldalú, miért nem néz netfixet napközben, mi indokolja, hogy éjjel tegye? Nem is dolgozik, míg te igen, így neki kellene jobban alkalmazkodni. Éjjeli ébrenlét, rendszertelen alvás/étkezés ráadásul rosszat tesz a bioritmusra, úgymond önpusztító életet él a párod, helyedben mindenképpen beszélnék vele és nem hagynám, hogy bármit csináljon.
2021. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Hány szobás lakásban éltek?
2021. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon onzo. Ha megvaltoztak az alvasi szokasai, amirol szerintem most nem tehet, sokan vannak igy, neki kell alkalmazkodnia. Fuldugo, szem-maszk, vagy tolerancia.

Persze sejtem, o dominal, nem lehet vele beszelni. Mindenesetre neki kell valtoztatnia.

2021. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Ebbe bele sem kellett volna menned, hogy 6 órán keresztül lábujjhegyen járj, mert őfelsége alszik.

Amúgy valami minőségi időt töltötök együtt? Beszélgettek? Szexeltek? Vagy csak akkor látjátok a másikat, mikor alszik?

2021. jan. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene csendben lenned? Ugye ez csak vicc? ha ő reggel jön el aludni, akkor kalkulálja bele, hogy te végzed a dolgod, ami zajjal jár.


Nálunk ugyanez a helyzet, a kedves sokszor hajnalban jön be - pl. éjszaka tanul, mert akkor sokkal jobban fog az agya -, viszont attól én csinálom a dolgom.

Fel sem ébred rá, ha pedig mégis, akkor így járt. De nem szokott dühös lenni meg semmi, alszik később, de megérti, hogy az emberek zöme nappali életmódot folytat és ő a különc.

2021. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, ha nem dolgozik, miért nem tud úgy élni, mint egy normális ember? És miért nincs rád tekintettel, aki viszont dolgozik? És miért nem az cserél villanykörtét aki nagyon ráér? És miért nem vetted eddig észre hogy a férjed egy bunkó?
2021. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kussoljon o. Biztos nem mennek abba bele h Őheresége miatt akkor legyek csendben, amikor neki tetszik ugy h semmit nem csinal Nonszensz.
2021. jan. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!