Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Férjem miért hangolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flan kérdése:

A Férjem miért hangolja ellenem a nevelt fiaim?

Figyelt kérdés
Ha a férjemmel valamiben nem értek egyet ,mindig válni akar és felszólít ,hogy menjek vissza a volt férjemhez,kiszalad a fiaihoz és azt mondja,hogy én utálom a fiait és össze akarom ugrasztani őket.Mind ezt a fiai előtt.Valósággal megszégyenít és újabban a fiainak is engedi,hogy csúnyán beszéljenek velem.Hova tudnék fordulni? Nincs hova mennem,mert a lakása az övé,nekem házasságunk előtt nem volt lakásom,hanem albérletben éltem egyedül.Hogyan tudok érvényesülni? Hova tudok fordulni,ha a szeretett férjem kegyetlenkedik velem?

#futás #férfi #igazságtalanság #fenyegetés #Családon belüli elnyomás #Uralkodni vágyó férj
2021. jan. 24. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj valóperes ügyvédhez és keress egy albérletet. Szeretett férjed: mit szeretsz benne?
2021. jan. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehova. Vagy elintézed vele a konfliktust, vagy összegyűjtesz annyi pénzt, hogy válás után tudj koccolni.
2021. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Keress egy harmadik férjet.
2021. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha elköltözöm mielőtt elválnánk,akkor az eddig együtt felújított lakásról teljes mértékben lemondhatok a magyar jog szerint.Még amim volt is elveszíteném,amit oda vittem,amikor összeköltöztem vele.Nem akarok szarvas hibákat elkövetni,ezért kérek segítséget mit tudok tenni ilyen rossz helyzetben.
2021. jan. 24. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik volt kolléganőm is vált és tudta bizonyítani, hogy mennyi pénzt tett bele a házba, így nem zárt akkora minusszal.

De nyilván a kapcsolattal van probléma, azt kell megjavítani. Azt meg csak ti ketten tudjátok, ha mindketten akarjátok. Enélkül nem megy.

2021. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Megint egy ostoba nő. Mi a francért teszel pénzt más ingatlanába, ha már beletettél, miért nincs számlád róla?
2021. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

#4: nem egészen, a házasság után szerzett közös vagyonon osztoztok.

Persze maradhatsz ebben a langyos kakiban is, de nem tudom meddig bírod ép ésszel a megszégyenítést, kihasználást és tisztelet minden hiányát.

2021. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egyik napról a másikra lett ilyen.

Amúgy kezdj el tenni azért, hogy legyen hova menned. Keress ügyvédet és beszélj vele.

2021. jan. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Férjem nagyon fura ember lett számomra.Minden nap ékes szavakkal kényeztet és hogy mennyire imád,de ha figyelmeztetem arra,ami nekem nem jó,akkor egyszerűen elkezd ócsárolni és büntetni azzal,hogy ő válni akar és külön szobában alszik.Napokig nem szól hozzám ,ami számomra elviselhetetlen.Ez szerintem nagyon durva.
2021. jan. 24. 21:34
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a durva, hogy érett felnőttként neked nem opció a válás.

Elhiszem, hogy egyedül nehéz anyagilag. Így csak anyagilag nem nehéz. Melyik jobb?

2021. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!