Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellenem hangolja a barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenem hangolja a barátnője?

Figyelt kérdés

Barátnőm áprilisban szerzett egy új barátnőt, akivel végre jól kijött. Én kezdetben örültem ennek, mert nem nagyon voltak neki, viszont azóta fokozatosan megváltozott a viselkedése.

Először csak agresszívabb lett irányomba, majd teljesen kitalált dolgokkal (nem érdekel, hogy mit akar, kihasználom stb) esett nekem, amiket hiába cáfoltam meg, azonnal előjött egy másikkal, és folytatódott tovább a vita. Legújabban pedig délelőtt 11-re jár haza részegen(!) és közönyösen viselkedik irányomba.

Eddig egyáltalán nem ilyen volt, házasságot és gyereket terveztünk, ráadásul nem is én voltam az, aki felhozta és "erőltette" ezeket a témákat, hanem ő, szóval még azt se lehet mondani, hogy valami olyanba akartam belekényszeríteni, amit ő belül nem akart valójában.


Fogalmam sincs mit tehetnék, a barátnőjével történő beszélgetést nem tartom jó ötletnek, mert visszamondaná, és abból csak vita lenne, hogy mit b&szogatom az ő barátait.


2017. aug. 13. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ezt mindenképpen meg kéne beszélnetek, mert ez hosszú távon nem mehet így. Elmondod neki, hogy nagyon megváltozott, te nem ebbe a nőbe szerettél bele és ha nem változik vissza, akkor szakítasz vele.

Egyébként bocsi, de a gyenge jellemek szoktak ennyire megváltozni egy új ember hatására, ráadásul rossz irányba.

2017. aug. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha így ellened tudta hangolni, akkor nem mindegy? Aki menni akar, menjen.
2017. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki, hogy egyáltalán nem úgy viselkedik, mint akibe beleszerettem, de szerinte nem így van, és hiába érvelek neki bármivel, mikor már eljut arra a pontra, hogy nem tud mit válaszolni, mert darabokra szedtem, akkor egy nem érdekellel letudja.

Egyébként igen, könnyen befolyásolható, az apja is kihasználta ezt váláskor.

2017. aug. 13. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Voltak már nekem is hasonló problémáim. És sajnos nekem erre rá is ment több kapcsolatom. Második esetet még értem is fiatal volt hozzám is a lány, meg anya szerephez is ami " rászakadt". Szerintem hagyd ott a lányt, de vágd be neki,hogy fogja ő még sajnálni,hogy elveszített téged, amikor mindenki egy alkesz... nézi. Különben szerinted min alapult áprilisban a barátságuk?
2017. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Együtt edzettek és ott ismerkedtek meg.
2017. aug. 13. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele értelmesen kommunikálni, hagyd a fenébe!
2017. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy eddig lehetett és mindent megtudtunk beszélni, most viszont hiába próbálkozok bármivel, semmi sem sikeres.
2017. aug. 13. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!