Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki 30 felett ment férjhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 30 felett ment férjhez, leírná miárt alakult így?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos ez a kapcsolatom is szakítással fog végződni. Nagyon szeretnék már megállapodni, azzal, akit szeretek és aki engem is szeret. Kérlek, ne gyertek azzal, hogy mindenáron feleség akarok lenni, meg ilyenek. Én sem mennék hozzá mindenkihez, csakis azért, hogy elmondhassam magamról azt, hogy feleség vagyok. Csak keresem a társam, aki képes lenne felvállalni engem. Nagyon bele vagyok most ebbe betegedve, 30 felett vagyok. Kicsit úgy érzem örök hajadon maradok, pedig nagyon vágyom arra, hogy szűk körben akár 2 tanúval is, de nekem is egyszer lehessen esküvőm. Nekem ez biztonságot adna a későbbi gyermekvállalás miatt is. Tudom, hogy semmire sem garancia ez, de már annyiszor voltam mindenki életében egy megálló :(
2021. jan. 27. 16:58
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

31 vagyok, még nem vagyok házas , sőt még menyasszony sem.

Voltak több évig tartó kapcsolataim, de egyszer nem jegyeztek el. Amit utólag nem bánok.

Én is házasságban képzelem el az életemet, gyereket nem feltétlen szeretnék, de házasságot igen. Számomra nem egy kategória a "párom" és a "férj/feleség". De egyelőre még úgy néz ki nem jött olyan férfi, aki feleségként el tudott volna maga mellett képzelni. Több olyat ismerek, akit 1-2 év után elvettek, engem nem, bennük biztos megvolt az a plusz, ami bennem nincs.

De nem vagyok elkeseredve, inkább ne legyek házas, mint a válás.

2021. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
49%
Én 31 évesen mentem férjhez. Nem érzem, éreztem úgy, hogy ez késő lenne, a kapcsolatunk már megért erre a lépésre, 7 éve vagyunk együtt. Velem egyidős barátnőim csak elvannak a kapcsolatukban, sokan már tizenéve, mégse volt eljegyzés se. Manapság minden kitolódik. A statisztikát olvasgattam múltkor, és a 30 éves nők felének pl. még gyereke sincs. Szerintem nem vagy lekésve semmiről és inkább az egyedüllét, mint a válás. Sokan erőltetik ezt a 30 éves korom előtt férjhez akarok menni dolgot (hallottam többektől is), aminek válás lett a vége vagy el se jutottak az esküvőig se. El fog jönni a te időd is, a megfelelő emberrel.
2021. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Hát már nem bízom ebben.
2021. febr. 3. 15:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!