Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire gáz hogy egy 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz hogy egy 25 éves nő már másodjára megy férjhez?

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Eléggé
Kissé
Egyáltalán nem, mert ő nő, megteheti.
55 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Inkább úgy fogalmaznék, hogy egy 25 évesnek gáz másodjára házasodni. Ez férfiakra is érvényes.
2021. jan. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Az első házasságát 22 évesen kötötte és fél évig tartott. Elmondása szerint elhidegültek egymástól. Mondjuk ezt kicsit furának tartom, előtte 4 évig nem volt gond? :D Albérletben éltek Pesten, ő egyetemre járt, a férje programozóként dolgozott. Egy fillért nem kellett tennie semmibe, mindent a férje állt. Aztán amikor a csajszika elvégezte az egyetemet (addigra már házasok voltak) kitalált minden faxságot, csakhogy válni tudjon. Érdekes módon, most egy lakásos, pénzes közgazdászhoz fog hozzámenni májusban. :) Ez a nő valahogy mindig megfogja az Isten lábát, pedig nem egy Palvin Barbara... hogyan? :D
2021. jan. 21. 11:34
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Ohhh, ezt a sztorit már olvastam itt párszor. Te az a megsértődött egyén vagy aki a jelenlegi pasija előtt volt neki pár hónapig igaz? És évek után is ezen rugózol hogy otthagyott a csaj egy gazdagabb pasiért, akivel vannak értelmes programjai is, nemcsak - ahogy emlékszem vmi ilyesmit irtál - vodkát inni a parkban. Nézz magadba és engedd el végre az exed. Szinte tuti hogy ez megint ugyanaz a sztori, mert kb. 2 éve jönnek kisértetiesen ehhez hasonló kérdések és mindig ugyanaz a forgatókönyv. Tehetős exférj, te egy nulla voltál, most pedig szintén tehetős pasival van.
2021. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez az ő dolga. Egyébként egy barátnőm is ismerkedett már olyan fiatal férfival, akiről kiderült, hogy 23 évesen házasodott, majd 3 hónap múlva elvált. Vannak ilyen furcsa emberek.
2021. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

#3 vagyok


Ha megtalálom a kérdést, belinkelem, eskü. Vagy legalább egyet a sok közül.

2021. jan. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
5 Én hiszek neked, volt itt már hasonló kérdés. A 2es hozzászólással keveredett gyanúba a kérdező, hiszen furcsa, hogy ennnyire zavarja a hölgy élete. Még ha ez nem is szokványos dolog, de kinek mi köze hozzá? Ennyire azért nem nagy botrány.
2021. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Gáznak gáz. De nem kevésbé mint ahogy te itt fröcsögsz.
2021. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

eleg fura, azt gondolnam rola, hogy nem egy komoly no, nem rudja, mit akar es tul hirtelen megy bele dolgokba.


viszont te se vagy jobb, ahogy itt frocsogsz rola sunyi modon. ki vagy te, hogy ennyire tudod, mit tett a csaj a hazassgba es mi kozod hozza? varj, kitalalom, van 2 opcio:


1. irigykedo csaj, aki valoszinuleg sokkal csunyabb, mint a kerdesben szerplo no, aki olyan pasikat kap meg, akik rad se neznek

2. csoro, luzer pasi, aki odaig van ezert a noert es faj neki, hogy az soha nem allna szoba olyan nyomorulttal, mint o, ezert inkabb szidja

2021. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Az ő dolga.
2021. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Gáz és nevetséges. Nekem is van 2-3 ilyen ismerősöm, egyik nincs még 30 de már harmadjára házasodik, a másik meg huszonöt éves korára már harmadszor válik el.. TÖbb olyan is van, akik a házasság után egy éven belül elváltak. Erre szerintem egyszerűen nincs kifogás, olyan nincs, hogy valakivel összeházasodsz és nem egészen egy éven belül már tönkre is ment a kapcsolat. Ráadásul kétszer-háromszor. Ez kizárólag arra jó, hogy lejárassák a házasság intézményét.
2021. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!