Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ti zokon vennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti zokon vennétek ha a párotok soha nem szeretne megházasodni?

Figyelt kérdés
Nekem nem jelentene semmit egy papír, és amúgy is mélyen elítélem a legtöbb vallást. A kereszténységet kiváltképp. Együtt tudnátok úgy élni "örökké" a pártokkal, hogy nem vagytok házasok?

2021. jan. 31. 19:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavar, én sem akarok házasodni.
2021. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Nem a papír a lényeg, de ha ilyen elvakultan gyűlölködsz, hiába magyaráznám...
2021. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert én sem akarok. Párom sem, így ebből nincs vita.
2021. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%

a hazassagnak semmi koze a vallashoz. a hazassag alapvetoen egy torvenyben is elfogadott ‘egyseg’, polgari eskuvovel jon letre, aminek semmi koze semmilyen vallashoz. az, hogy sokan emellett tempolmi eskuvot IS tartanak, egy masik dolog.


amugy nekem rosszul esne, igen. valoban csak egy papir, de szamomra az elkotelezodes es komoly szandek hianyat mutatna, ha ennyire odzkodna tole. az szokott ezzel a ‘csak papir’ szoveggel jonni, aki kifogasokat keres. ha tenyleg csak egy papir, akkor miert faj belemenni a no kedveert, akit szeretsz?

2021. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
63%

Ha számodra valóban nem jelent semmit a papír, akkor akár meg is tehetnéd a párod kedvéért. Valójában nagyon is jelent: elköteleződést. És az belőled hiányzik.

A vallásnak meg nincs köze az esküvőhöz. A templomi esküvő önmagában nem is érvényes.

2021. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg utolsó, hogy nekem VALOJABAN nem jelent semmit. Azért mert te azt hiszed, hogy valójában csak ezzel lehet kifejezni az elkotelezodest az a te bajod.
2021. jan. 31. 19:43
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
Én nem jönnék össze olyan férfival, aki nem akar házasodni. Egyrészt, nekem fontos a jogi része is, másrészt fontos a kinyilvánított szándék. Mindenki úgy él, ahogy szeretne, nem ítélem el, akik nem akarnak házasodni, viszont én akarok.
2021. jan. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
97%

nem csak ezzel lehet, de ez egy gesztus. mivel egy ‘sima’ kapcsolatbol sokkal konnyebb kiszallni, veget vetni neki, mint egy hazassagnak. plusz ott nem itelkezik senki, hogy esetleg elvalsz.

tehat amugy tenyleg nem egy nagy dolog, de ha a nonek fontos, akkor te miert nem tudsz rabolintani? neked mi faj benne?

2021. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Miért fontos számodra a jogi része?
2021. jan. 31. 19:47
 10/38 anonim ***** válasza:
68%

18 evet eltem egyitt papir nelkul igazan jo volt abbol 16 ev...

Majd 8 evet hazassagban ami vegig rossz volt...

Soha tobbet hazassag az egy elhibazott lepes volt reszemrol.

2021. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!