Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ti zokon vennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti zokon vennétek ha a párotok soha nem szeretne megházasodni?

Figyelt kérdés
Nekem nem jelentene semmit egy papír, és amúgy is mélyen elítélem a legtöbb vallást. A kereszténységet kiváltképp. Együtt tudnátok úgy élni "örökké" a pártokkal, hogy nem vagytok házasok?

2021. jan. 31. 19:29
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
98%

Nem venném zokon, eleve nem jövök össze olyannal, akinek a házasság nincs a tervei között. Ezt általában a randik alatt ki szoktam deríteni. Ez pontosan olyan dolog, mint másnak az, hogy gyereke legyen. Én meg azt nem akarok. Nem egymást keressük, ennyi, keressen mindenki olyat, akivel beteljesítheti az álmait.


És mielőtt valaki azzal jönne, hogy a gyerek azért nagyobb dolog, mint 3gy esküvő és fontosabb is: elhiheted, hogy a kölköd megléte egy olyan szemében, aki hallani sem akar róla, rohadtul nem fontos.

2021. jan. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
70%

Nekem már kérték meg a kezem, igen mondtam. Hát esküvő nem volt de valahogy a megkérés után kezdett minden elromlani. Azóta már nem is vagyunk együtt. Én ebből tanultam és úgy vagyok vele ha két ember szereti egymást nem kell papír.

L/27

2021. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem is kezdenék párkapcsolatot egy ilyen felfogású emberrel.
2021. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Én se kezdenék párkapcsolatot egy olyan felfogású emberrel mint te. Ez egyszerű
2021. jan. 31. 21:23
 25/38 A kérdező kommentje:
Szerinted egy papír vissza fog fogni egy olyan embert egy esetleges megcsalastol mondjuk aki amúgy is megtenne? Senkit nem a papír fog egymashoz kötni egy eletre.
2021. jan. 31. 21:25
 26/38 anonim ***** válasza:
98%
Ha ket ember megbeszeli, hogy nem akarnak osszehazasodni, mert jo nekik papir nelkul is, akkor rendben, az o dolguk. En akarok, de nem szolok bele, mas akar e vagy nem. Viszont az esetek nagy tobbsegeben az van, hogy a no varja x ev utan a lanykerest, eskuvot, esetleg gyereket is szult mar a pasijanak, de annak esze agaban sincs megnosulni. Inkabb ezt tartom gaznak, kommunikacio 0.
2021. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Örülnék, mert én se akarok. Viszont gyereket igen, tehát ha ő nem, akkor repül.
2021. febr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt várom a papírtól, hogy minden problémánkat megoldja, megelőzze a megcsalást, csillámpónik hátán lovagoljunk el a naplementébe, stb.

Attól még lehet fontos valakinek a házasság, hogy nem tekint rá varázsszerként. Nekem azért fontos, mert ahogy felnőttem, olyan értékrendet kaptam, amiben ez számít. Nekem a házasság a komoly szándékot, az érzelmi biztonságot, a család és ismerősök, és ismeretlenek elismerését jelenti. A kívülállók is komolyabban veszik, hogy összetartozunk, ha férjként és feleségként hivatkozunk egymásra, mintha barát és barátnőként. A család, barátok is máshogy állnak a páromhoz, ha látják, hogy komolyan gondolja a kapcsolatunkat, és nemcsak mellettem várja az igazit. És természetesen nekünk számít a legtöbbet, hogy hivatalosan is egy család vagyunk, és igyekszünk mindent megtenni, hogy ez így is maradjon. Egyikünk sem vallásos, így erről az okról nem tudok nyilatkozni.


Megértem, ha más máshogy gondolja. Csak azt akartam bemutatni, hogy nemcsak annak lehet fontos a házasság, aki idióta kirakatember, párkapcsolati analfabéta, vagy mindenféle csodákat vár tőle.

Én sem venném zokon, ha valaki nem szeretne házasodni, de az első pillanattól nyíltan beszélek a terveimről, és ezt elvárom a páromtól is.

2021. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Örök kérdés ez. Tiszteletben kell tartani azt ha valakinek ez fontos és azt is hogy van olyan ember akinek viszont nem.


Ha kompromisszumot tudnak kötni a felek akkor nincs gond.


De én például házasság párti vagyok és alapvetően nem jöttem volna olyannal össze aki nem akarja ezt.:) Nem azért mert ő rossz ember vagy valami hanem mert nem egyezik a jövő kép e tekintetben és ez csak feszültséget okozna.


27N

2021. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi férjem van, a mi esetünkben egyértelműen sokat jelent a papír (pl most a határátlépésnél sem mindegy). Ha magyar párom lenne, akkor is inkább a gyerekvállalás miatt házasodnék (tudom, hogy van apasági, de ha már gyereket vállalunk, akkor nem tök mindegy? ráadásul az esküvő gyorsabb és olcsóbb)
2021. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!