Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők, ti zokon vennétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti zokon vennétek ha a párotok soha nem szeretne megházasodni?

Figyelt kérdés
Nekem nem jelentene semmit egy papír, és amúgy is mélyen elítélem a legtöbb vallást. A kereszténységet kiváltképp. Együtt tudnátok úgy élni "örökké" a pártokkal, hogy nem vagytok házasok?

2021. jan. 31. 19:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
71%
#6 Tévedsz. Számomra a másik vágya a fontos. Ha ő házasodni vágyik (mint minden épeszű nő ha gyerekvállalás szóba kerül) akkor nem mondok nemet azért mert NEKEM a papír semmit nem jelent. Ugyanis egy kapcsolatban nem csak én vagyok, hanem ketten. És NEKI jelenthet nagyon sokat. Hiába próbálod az önzésedet menő elméletek mögé rejteni. Nem azzal van a baj, hogy nem akarsz házasodni, hanem azzal, ha a másik akaratát semmibe veszed mert neked állítólag a papír semmit nem jelent. Valamit azért mégis.
2021. jan. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
94%
Nekem sem jelentene semmit a papír,nem az határozza meg a kapcsolat minőségét.
2021. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem venném zokon, egyszerűen nem lennék kapcsolatban olyannal, aki nem akar házasodni. Az első randin kb megbeszélem az aktuális jelölttel, hogy mi a véleménye erről, ha valaki úgy gondolkodik, mint te, akkor megköszönöm az őszinteségét és udvariasan elköszönök. Nekem fontos a házasság, számomra a papír az igenis jelentőséggel bír. Ha ebben nem értünk egyet, akkor nincs mit keresnünk egymás mellett. Szerencsédre sok nő van, aki szintén nem akar házasodni, így nem is veszítenél sokat ezzel a manőveremmel.
2021. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
34%

Elso randin mar hazassagrol beszelni????

Jesszus ott allnek fel es hagynalak ott.

Akkoreg semmi mem biztos kar rola beszelni.

2021. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
77%

#14

Ebből lesz a minden pasi csak dugni akar.

Rendes férfi az első pillanattól a nősülésre hajt, az összes többi meg a dugásra. 😂😂

2021. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is fontos, hogy az első, második randin szóba kerüljön,hogy kinek mi a jövőképe.Nyilván nem kell kitűzni az esküvő és gyerekvállalás időpontját, de ha az egyik fél házasság és gyerekpárti,a másik nem,akkor felesleges egymás idejét rabolni.
2021. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
97%

#14 értelemszerűen nem arról beszélek vele, hogy akkor 2 év múlva majd mi lesz a menetrend, és majd mit mondjon az anyakönyvvezető meg milyen gyűrűket húzzunk egymás ujjára :D

De az azért nem mellékes kérdés, hogy mit gondol úgy általában a házasság intézményéről, és tervez-e ő maga a jövőben valamikor megházasodni. Hogy velem-e, az majd kiderül, de attól még a vágy létezhet benne úgy általában erre (vagy nem, mint a kérdés is mutatja). Én ezt kérdezem meg az első randin, és amúgy ha ettől te felállsz és ott hagysz, akkor csak mindketten nyertünk. Ha járunk 2-3-4 éveket, és utána derül ki, hogy én, aki igenis szeretnék házasságban élni, együtt vagyok valakivel, aki úgy gondolkodik mint a kérdező, akkor meg mindketten elpazaroltunk X évet az életünkből, és mondjuk nekem nőként, aki nem csak házasságot, de gyerekeket is szeretnék, annyira nincs meg ez a luxus, hogy 30-35 évesen álljak neki újból csak keresni egy megfelelő partnert és felépíteni vele az életem.

2021. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező!A gyerek kérdésben egyet értetek?
2021. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem venném zokon,szíve joga így gondolni. Mivel a kapcsolat kezdeti szakaszában meggyőződtem a világnézetéről, ehhez a kérdéshez való hozzáállásáról, még időben búcsút intettünk volna egymásnak. Ez olyan, mint a gyerekkérdés, nincs kompromisszum. Vagy házasodik valaki, vagy nem. Tehát nem zokon venném, hanem tudomásul, hogy nem egymást keressük. A férjemmel a legelején tisztáztuk,hogy házasság igen, gyerek nem. Mivel ebben és más alapvető dolgokban egyeztek az elképzeléseink, adtunk esélyt a dolognak. Ha nem egyeztek volna, elköszöntünk volna. Ebben nincs helye vitának. Senkire nem lehet rákényszeríteni, hogy a meggyőződése ellenére tegyen vagy ne tegyen valamit.
2021. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Én sem jönnék össze olyan nővel aki házasodni szeretne. Szerencsére itt is fele-fele arányban vannak azok akik szeretnének és azok akik nem. Minden megtalálhatja magának a megfelelőt.
2021. jan. 31. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!