Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem fogadja el a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja el a feleségem, hogy gyed-en az ö munkája a gyereknevelés?

Figyelt kérdés

Most a covid miatt home officeban vagyok. Hajtós munka, online meetingek, stb. Amikor bejártam össze-vissza telt a napom, volt hogy meg se álltam egész nap. Pont a covid kezdetekor született meg a gyerekünk. A feleségem alapnak veszi, hogy itthon vagyok és gyereknevelést vár el tölem napközben is. Szivesen segitek kisebb dolgokban, de ö fogja magát és elmegy fodrászhoz a munkaidömben vagy vásárolgatni. Munka után nem lenne bajom vele, de ö pont úgy idöziti be, hogy mire hazajön aludjon a gyerek, igy tud mást csinálni. Jelenleg is a földön ülök a gyerek mellett laptoppal az ölemben, a feleségem meg vásárolgat már 9 óta. 2-kor jön haza azt igérte. Szerintem ez abszolut nem normális! Mondtam már neki, hogy nekem a szoba most a munkahelyem, ha nem lenne covid akkor este 6-ig nem lennék itthon! Azzal jött hogy a gyerkenevelés az 2 ember munkája és így a 12 órából amit fent van 6 az enyém. Normál esetben munkaidö után csak a gyerekkel foglalkoznék! Haverok nincsenek, hobbi se, szaladnék haza. Hétvége csak a családé mindig.

Már láttam múltkor hogy egy facebook csoportban arról panaszkodik, hogy én napközben le se ... a gyerekemet és milyen rossz apa vagyok hogy nem viszem a játszóhoz, neki kell vinni mindig napközben, stb! Munkaidöben! Meg neki énidö kell és ha már otthon vagyok akkor vállaljam be a “fele müszakot” a gyerekkel. A többi anya ott helyeselt hogy micsoda szemét férfi vagyok és leckéztessen meg.


Ahogy én gondolnám ha nincs covid:

Apa reggel felkel, elkészül, elmegy dolgozni. Este hazajön, játszik a gyerekkel, fürdet, vacsorát ö adja, altatja. Anya felkel, tisztába teszi a kicsit, reggelit ad neki. Játszik vele, elmennek valami programra kettesben vagy más anyuka/baba párral, mondjuk játszótérre vagy átmennek a mamához, ilyesmi. Amikor Apa hazaér, neki van több órája magára, elmehet fodrászhoz, edzeni, barátnözni. Hétvégén ugyanúgy elmehet!


Ehelyett nálunk: Apa reggel felkel, készülödik. Közben Anya már ordít hogy tedd tisztába a gyereket. Gép bekapcs. Anya 9-kor bejelenti, hogy ö vásárolni megy, majd jön. Délben beesik, lecseszi Apát hogy szarul lett megetetve a gyerek, nem aludt eleget. Majd ö! Ebéd után Apa fejéhez vágja, hogy ö soha nem viszi játszóra a gyereket, mindig egyedül kell mennie vele hétközben! Munkaidöben! Apa egész nap a földön görnyed mert “nem látod hogy sír a gyerek? Foglalkoznod kéne vele!”

Munka mellett úgy érzem mintha én lennék gyeden már! Nem értem miért elvárás hogy én gyereket neveljek miközben dolgozom!

Érdekes, de a feleségem húgának ilyen nem jut eszébe, ö nem csinálja ezt. Söt ott a pasi olyan nagy régimódi macsó, hogy a 3 évest egyszer sem pelenkázta, egyszer sem etette meg mert ezek nöi dolgok. És engem mond a feleségem az interneten minden szarnak.



2021. febr. 8. 11:32
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
29%
Úgy tűnik, kénytelen leszel becsicskulni, ha a gyereked közelében akarsz maradni. Néhány év múlva kidobhatod az élősködő feleséged, és akkor talán van esély rá, hogy neked ítélik a gyereket. Erre készülj!
2021. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
21%

Miért nem fogadod el, hogy szülőként neked is kötelességed kivenni a részed a gyereknevelésből?

Miért nem fogadod el, hogy a GYED nem egy fix munkaidős állás?

2021. febr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem anyucit helyre kellene tenned!
2021. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%
Masodik gyereket szerintem ne tervezzetek egyutt.
2021. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
86%
#11.36 Nem tudja helyre tenni, mert akkor válik. Apuka elveszíti a gyerekét, mert egy picit szinte biztos, hogy az anyának ítélnek, apuka meg fizethet, mint a katonatiszt. A gyerek meg szarul lesz nevelve, mert anyuci - úgy tűnik - nem jeleskedik a gyereknevelésben.
2021. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%
Hát valahogy jogos a feleséged igénye is, de sajnos ti is fizetésből éltek. Így tényleg lekell szögezni, hogy 8-16-ig nem vagy elérhető.
2021. febr. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
12%
Nevelő pofon! Aztán elmagyarázod neki, hogy a fizud nélkül éhen döglene.
2021. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

2# hat te hulye vagy baszod

Szerinten se normalis, mondtad h aprosagokat megtudsz es csinalsz is munkaido alatt is. De h ez a munkad rovasara menjen, ez egy teboly. Mondd anyukanak h te dolgozol v inkabb rugjanak ki? Es menjen o dolgozni te meg maradsz gyeden. O ezert v gyeden h a gyerekkel foglalkozzon teljes idejeben. Te meg majd munka ido utan foglalkozol a gyerekkel ahogy lehet.

2021. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
88%
Remélem ez provokáció, a szarabbik fajtából! Amennyiben nem, át kellene gondolni, kivel vállaltál gyereket, mert 0,00 odafigyelés, kommunikáció van köztetek.
2021. febr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
81%

Hát haver, jól bevásároltál. Itt majd kapod az ívet a nőktől, hogy ez így helyes, meg minden ilyesmi bullshitet. Az én munkahelyemen a home office-ra szigorú szabályozás van,amit egy asszknyka nem írhat felül😄 te olyankor munkaidőben vagy, tulképp csalsz, ha a munka helyett mással foglalkozol. Nálunk, ha lebuksz, az állásodat is elveszítheted, csak egy hiba csússzon be(nem tudom milyen beosztásban vagy).

De az asszonyra visszatérve, ez csak rosszab lesz, főleg ha vérszemet kap. Be fogsz teljesen csicskulni. Persze kell segíteni mindenben, de csak a munka végeztével, de akkor is te jársz rosszabbul, mert te a meló után tovább nyomod, ő meg felszabadul egy kicsit és lazíthat. De ezt egy apa, férj simán kibírja, tehát ez nem téma igazából.

2021. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!