Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem fogadja el a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja el a feleségem, hogy gyed-en az ö munkája a gyereknevelés?

Figyelt kérdés

Most a covid miatt home officeban vagyok. Hajtós munka, online meetingek, stb. Amikor bejártam össze-vissza telt a napom, volt hogy meg se álltam egész nap. Pont a covid kezdetekor született meg a gyerekünk. A feleségem alapnak veszi, hogy itthon vagyok és gyereknevelést vár el tölem napközben is. Szivesen segitek kisebb dolgokban, de ö fogja magát és elmegy fodrászhoz a munkaidömben vagy vásárolgatni. Munka után nem lenne bajom vele, de ö pont úgy idöziti be, hogy mire hazajön aludjon a gyerek, igy tud mást csinálni. Jelenleg is a földön ülök a gyerek mellett laptoppal az ölemben, a feleségem meg vásárolgat már 9 óta. 2-kor jön haza azt igérte. Szerintem ez abszolut nem normális! Mondtam már neki, hogy nekem a szoba most a munkahelyem, ha nem lenne covid akkor este 6-ig nem lennék itthon! Azzal jött hogy a gyerkenevelés az 2 ember munkája és így a 12 órából amit fent van 6 az enyém. Normál esetben munkaidö után csak a gyerekkel foglalkoznék! Haverok nincsenek, hobbi se, szaladnék haza. Hétvége csak a családé mindig.

Már láttam múltkor hogy egy facebook csoportban arról panaszkodik, hogy én napközben le se ... a gyerekemet és milyen rossz apa vagyok hogy nem viszem a játszóhoz, neki kell vinni mindig napközben, stb! Munkaidöben! Meg neki énidö kell és ha már otthon vagyok akkor vállaljam be a “fele müszakot” a gyerekkel. A többi anya ott helyeselt hogy micsoda szemét férfi vagyok és leckéztessen meg.


Ahogy én gondolnám ha nincs covid:

Apa reggel felkel, elkészül, elmegy dolgozni. Este hazajön, játszik a gyerekkel, fürdet, vacsorát ö adja, altatja. Anya felkel, tisztába teszi a kicsit, reggelit ad neki. Játszik vele, elmennek valami programra kettesben vagy más anyuka/baba párral, mondjuk játszótérre vagy átmennek a mamához, ilyesmi. Amikor Apa hazaér, neki van több órája magára, elmehet fodrászhoz, edzeni, barátnözni. Hétvégén ugyanúgy elmehet!


Ehelyett nálunk: Apa reggel felkel, készülödik. Közben Anya már ordít hogy tedd tisztába a gyereket. Gép bekapcs. Anya 9-kor bejelenti, hogy ö vásárolni megy, majd jön. Délben beesik, lecseszi Apát hogy szarul lett megetetve a gyerek, nem aludt eleget. Majd ö! Ebéd után Apa fejéhez vágja, hogy ö soha nem viszi játszóra a gyereket, mindig egyedül kell mennie vele hétközben! Munkaidöben! Apa egész nap a földön görnyed mert “nem látod hogy sír a gyerek? Foglalkoznod kéne vele!”

Munka mellett úgy érzem mintha én lennék gyeden már! Nem értem miért elvárás hogy én gyereket neveljek miközben dolgozom!

Érdekes, de a feleségem húgának ilyen nem jut eszébe, ö nem csinálja ezt. Söt ott a pasi olyan nagy régimódi macsó, hogy a 3 évest egyszer sem pelenkázta, egyszer sem etette meg mert ezek nöi dolgok. És engem mond a feleségem az interneten minden szarnak.



2021. febr. 8. 11:32
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
62%
Itt a nő hordja a gatyát ahogy látom🤡🤡
2021. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen😂

Kifogjak a papucsok a sarkany noket ez az elet rendje

Azert megneznem ha ennek a nonek a volt ferjemmel kene elni egy honapot akkor is eljatszana ezeket ?

2021. febr. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja mert látja ,hogy van akivel.Allj a sarkára,és oszd ki a feleségedet.
2021. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!