Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek volt már olyan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családom kérdése:

Kinek volt már olyan, hogy az első az utólsó is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 5 éve élek boldog házassági életet a férjemmel. 2 kis gyermekünk van. Nekem ő volt az első férfi az életemben és az utólsó is! Ő vette el a szűzességem stb. Mindig együtt megyünk minden hova! Meg wc-re is!🤣🤣 Nagyon szeretjük egymást és semmi féle probléma nincsen közöttünk. Valaki másnál is már volt ilyen? Inkább itt az idősebbekre gondolok, hogy akik még mindig ugyan azzal a férfivel élnek együtt aki az első volt! Hogyan lehet átvészelni a 8 éves kritikus pontot? Milyen problémákkal lehet akkor számítani? Mi nem vettük észre a 3-4 éves kritikus pontot ezért is félek az 8. évtől.

2021. febr. 19. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

JELENTKEZEM!

1962 őszén találkoztunk (19-21 évesek, egyetemisták). Szűzek voltunk. 1965-ben házasodtunk, gyerekeink, unokáink vannak. Jól megvagyunk egymás mellett, de vannak kisebb viták, amiket nem viszünk a végletekig, hanem befejezzük.

Az szólal meg előbb (5-10 perc múlva), akinek mondani valója van a másik felé (pl. havazik) és nem azt várjuk el, hogy a múltkor én szólaltam meg előbb, most szólaljon meg ő.

Ezt kívánom Nektek is. Jó úton haladtok.

A sokak által emlegetett kritikus éveink eddig nem voltak.

2021. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőm, de ő ostoba, mert a pasija közben csalta ezzel-azzal ő meg folyamat megbocsátott neki. Ez van, éljen vele boldogan, szerintem meg marha ciki ennyire függni valakitől.
2021. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
De uncsi...fordulhat még a kocka mint annyi helyen, ahol nem élték ki magukat fiatalon
2021. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem, de anyukémákkal van ez.

Apukám 22 évvel idősebb, elvált és utána ismerkedett meg anyukámmal. Talán 3 éven belül össze is házasodtak, majd lettem én. Testvérem születése után nem sokkal anyukám félre lépett és külön mentek egy pár hónapra, de végül meg tudták beszélni és azóta is együtt vannak. Olyan 22-23 éve lehetnek együtt. Minden rendben van köztük, mindig vannak kisebb összeszólalkozások időnként,de normálisan megvitatják amikor nem egyezik a véleményük vagy egy ismeretlen helyzet merül fel.

Ne félj, inkább bízz abban, hogy mennyire erős a kapcsolatotok és menynire szeretitek egymást. Sok sikert!

2021. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Kétszer voltam életemben McDonald's-ban: elöször és utóljára, tehát az elsö az utolsó is.
2021. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim, anyám el is kezdte csalni apámat, majd rá 12 évre elváltak.
2021. febr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan sem idős nem vagyok, 50 év házassággal a hátam mögött, sem nem a férjem az első férfi az életemben, de azt garantálom neked, hogy nincs olyan, hogy egy kapcsolatban mindig fixen ebben vagy abban az évben vannak "kritikus pontok". Ez nem azon múlik, hogy mennyi idő telt el a megismerkedésetek óta, hanem hogy mennyire tudtok együtt dolgozni és megküzdeni a problémákkal. 21 évesen jöttem össze a férjemmel, most lesz 7 éve áprilisban, nyáron született az első gyerekünk és nem igazán gondolom, hogy áprilistól kezdve hirtelen elromlik a kapcsolatunk (merthogy én meg a kritikus 7 évet hallom mindenütt), minden előjel nélkül. A lakásvásárlást, az esküvőt, a gyerekvállalást (eddig) mind szuperül túléltük, akkor majd pont egy random dátum lesz a "kritikus pont"? Ne legyünk gyerekesek, kérlek. A problémákat sosem az együtt töltött idő mennyisége hozza, hanem legfeljebb a minősége. Ha nálatok nincs gáz, akkor ha később lesz is gond, nem azért lesz, mert 7 vagy 8 vagy 19 éve vagytok együtt.


Sok boldogságot, őszintén kívánom, hogy maradjatok együtt életetek végéig boldogan, szerelemben!

2021. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki szépet mondott! Mi mindent együtt csinálunk. A férjem imad főzni , mert séf es ő főz én takarítok vagy együtt főzünk együtt takarítunk. Sokan meg is szólnak minket, hogy milyen jól megvagyunk egymással és kiengyensúlyozott életünk van gyerekekkel. Azt mondják a mi kapcsolatunk ahogy mi állunk egymáshoz az Abnormális!! Én erre csak büszke vagyok! Persze minden kapcsolatban házasságban vannak viták, veszekedések, de szerintem ez kell egy kapcsolatban!! Mi mindent megbeszélünk és 5 percnél tovább nem bírunk egymásra haragudni!! Mi nálunk nagykor külömbseg van, de nem érdekkel az a lényeg hogy boldogok vagyunk!! Mindenkinek további jó kapcsolatott és házasságot! 😘😘
2021. febr. 19. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Jelen. Férjem volt nekem az első, nek ivolt előttem kapcsolata, több is. Rszemről meg sem fordul a fejemben, hogy "nem éltem ki magam" vagy hasonlók. Ő is meg tud adni mindent, amire vágyom és a hálószobában is kísérletezőkedvűek vagyunk. Mondjuk nekem ez a mindig mindent együtt kicsit fura, mert kell azért némi énidő is mindkét félnek. Csak nehogy erre menjen rá ez a szép házasság, erre figyeljetek oda. Meg hát a nagy korkülönbség, lehet hogy most még nem gond, de később okozhat problémát.
2021. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nálam sincsen semmi probléma azzal hogy nem éltem ki magam! Nekem nem is kellet és nem is kell! Persze mindig figyelni kell az ilyen kényes dolgokra mint pl. A szex nagyon sok embernél minden rendben volt a házzasságában, de a szex vagy nem volt jó vagy túl kevés volt stb. Ilyenkor jönnek a megcsalások stb. Ezekre a dolgokra kell a legjobban szerintem oda figyelni! Mondjuk nem az az elsődleges, de ott van az élen!

További boldog házzasságot kívánok nektek!😉

2021. febr. 19. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!