Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek volt már olyan, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családom kérdése:

Kinek volt már olyan, hogy az első az utólsó is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én 5 éve élek boldog házassági életet a férjemmel. 2 kis gyermekünk van. Nekem ő volt az első férfi az életemben és az utólsó is! Ő vette el a szűzességem stb. Mindig együtt megyünk minden hova! Meg wc-re is!🤣🤣 Nagyon szeretjük egymást és semmi féle probléma nincsen közöttünk. Valaki másnál is már volt ilyen? Inkább itt az idősebbekre gondolok, hogy akik még mindig ugyan azzal a férfivel élnek együtt aki az első volt! Hogyan lehet átvészelni a 8 éves kritikus pontot? Milyen problémákkal lehet akkor számítani? Mi nem vettük észre a 3-4 éves kritikus pontot ezért is félek az 8. évtől.

2021. febr. 19. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Most igazából dicsekedni akarsz, hogy ti milyen különlegesek vagytok? Mert nagyon úgy hangzik. Azért 5 év házasság még nem nagy szám. Több ilyen párt is ismertem, a férjek 40 fölött jöttek rá, hogy ők még élni akarnak, mert unják az asszonyt. Majd ha 30 év múlva is együtt lesztek, akkor gratulálok. (Tudom, tudom, nem ezt akartad hallani, de az igazság az, hogy sosem lehet tudni, mitől és mikor ér véget a házasság.)
2021. febr. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ismerős házaspár hasonlóan volt mint ti.

Egymás seggében állandóan, egy helyen is dolgoztak majdnem egész életükben.

Egy golf klubba jártak, oda is együtt, ott összeismerkedtek egy 40 alatti nővel akivel a 62 éves férj később lelépett.

Még a pénz sem erdejelte, mindent otthagyott a feleségének. Se a gyerekeikkel sem az unokákkal nem foglalkozik azóta.

Tehát sosem tudja senki mit hoz a holnap.

2021. febr. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján te lehetsz a fiatalabb (kitalálhatom? te huszonéves, férjed pedig 40 körüli)

5 év kapcsolat nagyon nem sok még. Az egymás seggében levés pedig rengeteg problémát okozhat majd hosszútávon, mindenkinek kell az egészséges én-idő és külön hobbi, barátozás stb.


Nagyon jó, hogy 5 éve jól megvagytok, de emberek 10-15 év után is válnak, szóval ne állítsd, hogy neked ő lesz a párod életed végéig, mert erre semmi garancia nincs.

2021. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!