Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kapuzárási pánik 34 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik 34 évesen?

Figyelt kérdés

Gyerekem születése utáni stressz miatt (2 éves) elkezdett leromlani a fizikai állapotom. Mindig nagyon adtam magamra, csak maximálisan léptem ki az utcára, sportoltam, izmos voltam, hetente jártam fodrászhoz. Mostanra 2 év alatt kihullott elöl a hajam teljesen, a fejtetöm közepéig ér. Sportolni nem nagyon engedett el a feleségem, veszekedett miatta, így teljesen le is fogytam (hajlamos vagyok rá), viszont gyomros lettem. Teljesen lerobbantam. Egy ideig észre se vettem, de a feleségem a fejemhez vágta, hogy már egy roncs vagyok. Ami sziven ütött még, hogy azok a nök akik eddig örömmel néztek rám, flörtölni próbáltak velem ami mindig jól esett a férfiasságomnak, most Jó napot kívánokkal, söt fiatalabb lányok Csókolommal köszönnek nekem mint valami bácsinak.

Emiatt teljesen lelki beteg lettem. Egy lúzernek érzem magam. A feleségem rá is játszik a dologra, míg régen féltett, féltékeny volt, most már kutyául bánik velem és meg is jegyzi, hogy már vége a szép idöknek és örüljek, hogy ö nem hagy el, mert másnak már úgyse kellenék.

Normális érzés ez? El fog múlni? Vegyek egy sportkocsit? Kicsit sztereotipia ez, de tényleg el kezdtem nézegetni a 3 ajtós 2-es BMW-t. Nem megcsalni akarnám a feleségem, mert soha nem csináltam olyat, nem fiatal barátnö kellene, csak hiányzik az a külsö okozta magabiztosság amit a nöi visszajelzések adtak nekem. Van/volt más is ilyen helyzetben? Mi a megoldás? Köszi elöre is!



2021. márc. 8. 13:11
1 2 3
 21/24 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Hagytad magad,hogy a feleséged mindenben megmondja a (tutit.)Így most az van,hogy ő irányít téged.Balek egy helyzet.Állj a sarkadra és közöld vele,hogy nem irányíthat téged mindenben,ha ő ezt nem fogadja el,akkor rajta,váljon el.
2021. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg mi lett.
2021. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember már rég lelépett volna kölyök ide vagy oda...
2021. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha elválsz 🤷‍♂️
2021. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!