Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kapuzárási pánik 34 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapuzárási pánik 34 évesen?

Figyelt kérdés

Gyerekem születése utáni stressz miatt (2 éves) elkezdett leromlani a fizikai állapotom. Mindig nagyon adtam magamra, csak maximálisan léptem ki az utcára, sportoltam, izmos voltam, hetente jártam fodrászhoz. Mostanra 2 év alatt kihullott elöl a hajam teljesen, a fejtetöm közepéig ér. Sportolni nem nagyon engedett el a feleségem, veszekedett miatta, így teljesen le is fogytam (hajlamos vagyok rá), viszont gyomros lettem. Teljesen lerobbantam. Egy ideig észre se vettem, de a feleségem a fejemhez vágta, hogy már egy roncs vagyok. Ami sziven ütött még, hogy azok a nök akik eddig örömmel néztek rám, flörtölni próbáltak velem ami mindig jól esett a férfiasságomnak, most Jó napot kívánokkal, söt fiatalabb lányok Csókolommal köszönnek nekem mint valami bácsinak.

Emiatt teljesen lelki beteg lettem. Egy lúzernek érzem magam. A feleségem rá is játszik a dologra, míg régen féltett, féltékeny volt, most már kutyául bánik velem és meg is jegyzi, hogy már vége a szép idöknek és örüljek, hogy ö nem hagy el, mert másnak már úgyse kellenék.

Normális érzés ez? El fog múlni? Vegyek egy sportkocsit? Kicsit sztereotipia ez, de tényleg el kezdtem nézegetni a 3 ajtós 2-es BMW-t. Nem megcsalni akarnám a feleségem, mert soha nem csináltam olyat, nem fiatal barátnö kellene, csak hiányzik az a külsö okozta magabiztosság amit a nöi visszajelzések adtak nekem. Van/volt más is ilyen helyzetben? Mi a megoldás? Köszi elöre is!



2021. márc. 8. 13:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Vágj tüsi hajat, válj el, sportolj, és csajoz be. Oszt' ennyi. :)
2021. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
76%
Remélem kamu.
2021. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz kérdező, én kutyasétáltatáskor jógázom. :)
2021. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg újra elkezdeni sportolni, mozogni. Amennyiben a has a legnagyobb probléma, akkor megcélozva céltudatosan először azt valahogy leadni. Mozdulj ki az otthoni megszokottból. Főleg most a tavalyi év után gondolom még feszültebb a helyzet otthon, amikor időd és kedved engedi, menj sétálni, csodát tesz az emberrel napi fél óra kimozdulás a természetbe.

Ugyan a haj már ott nem fog visszanőni, ha nagyon zavar sajátból válallhatsz beültetést, édesapám végeztetett el egy ilyne beavatkozást szintén elülső részre fejre. Amennyiben ez nem alkalmas, akkor előzd meg, hogy tovább romoljon a helyzete a hajadnak. Vannak kifejezetten hajhullást megelőző samponok, balzsamok, én ugyan nő vagyok, viszont egy ideig koffeines sampont használtam amikor jobban hullott. Kicsit lógathatod lefele a fejedet, miközben körkörösen masszírozod hogy jobb legyen a hajhagymáknál a vérkeringés.

Egy mérgező kapcsolatot írtál le, ebben a környezetben szinte minden ember tönkremenne. Gondolkoztál váláson? Nem egyszerű ugyan, főleg nem kisgyermek mellett, viszont ez sem élet. Vagy komolyan leülsz feleségeddel beszélni arról, hogy hogyan is viselkedik és javítotok EGYÜTT a kapcsolatotokon vagy válni kell, különben nem lesz soha nyugtod. Van ötleted feleséged miért viselkedik veled lekezelően? Régen is voltak hasonló jelei a mostani viselkedésformájának?

2021. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

10, covid miatt nem megyünk sehova. Elötte meg szerinte túl kicsi volt a gyerek azért nem.


11, nem hiszem hogy így lesz, de köszi. Hajam már nincs középen, nincs mit tüsire állítani sajnos. Nem hinném hogy ez bejönne valaha is bárkinek.


12, nem kamu sajnos :(

2021. márc. 8. 17:56
 16/24 A kérdező kommentje:

13, köszi pacsi!


14, köszi, azért is sétálgatok a gyerekkel ha tudok. Csak olyan hülye érzésem lesz sokszor, vágyakozok a régi dolgok után sokszor. Sportolni nagyon szeretnék ... köszi a tippet a hajjal kapcsolatban! Meg is néztem pár oldalt, lehet vállalom, keretem lenne rá.

Nem gondoltam még ránk mérgezö kapcsolatként ... Bevallom, gondolkodtam már váláson titkon. Nem tudom mi lenne akkor, félek töle! Bár sokszor elkap milyen lenne boldognak lenni megint. Beszéltem már vele, nem ismeri el, hogy baj lenne vele, szerinte minden az én hibám. Annyi ötletem van, hogy a gyerek után jött rá, hogy ö már “nem pattoghat egy gyerekkel” és elkezdte zavarni, hogy egy férfinél ez máshogy van. Rosszat nem tettem, a gyerekkel foglalkozom. A házi teendökkel is. Sajnos voltak jelek, de inkább a féltékenykedéssel voltak bajok. Sok barátnöjével veszett össze mert jó véleményt mondtak rólam.

2021. márc. 8. 18:19
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazi főnyeremény az asszony :D
2021. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

De azt áruld már el, hogy jön a képbe a BMW??? Nő vagyok, komolyan érdekel, a férfiaknál ez milyen agyi defektus. Egy centivel nem leszel jobb/vonzóbb pasi attól még, hogy van egy drága autód... Főleg elég röhejes, mikor egy szép kocsiból kiszáll egy rozzant fószer...


Ez kb olyan, mintha én el lennék hízva, erre elkezdenék méregdrága parfümöket vásárolni. Nincs ok-okozati összefüggés. Legelőször is tedd rendbe magadat, járjál el gyúrni vagy nemtom, amitől jobban érzed magad, a kocsi az a leges legutolsó legyen a listán.

2021. márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18: nem tudom én sem. A legtöbb férfit gyerekkora óta érdekli a Ferrari, Lambo. Az elérhetetlen, így vedd úgy hogy egy ilyen sportos BMW-vel ezt a gyerekkori nagy álmot valósítják meg a férfiak. Nem nöknek szól ez, hanem a többi férfinek! Mint amit a nök csinálnak a sminkkel, öltözködéssel - a többi nönek szól a dolog, nem a takarító Józsi jókedve miatt teszik.
2021. márc. 9. 08:07
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Odáig olvastam el, hogy nem engedett el sportolni az asszony, meg hogy egy roncsnak tart téged. Komolyan mint egy 8 éves gyerek, akinek engedélyt kell kérnie az anyukájától... Te választottál egy ilyen undorító természetű nőt magad mellé, sőt még egy gyereket is csináltál neki. Rakd helyre vagy inkább dobd ki, vagy pedig kellemes további szenvedést.
2021. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!