Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális egy kapcsolatban a totális kontroll?

Figyelt kérdés

Mennyire elfogadható, hogy a társad minden lépésedről tudni akar?

Ezt nevezhetjük szerelemnek, féltésnek?

Ha naponta többször felhív, de csak érdeklődik mi van, de közben tudni akarja, hogy merre jársz, kivel.

Időre kell hazaérned, meg van határozva, csak olyannal barátkozhatsz, akit már ismer, de nem lehet ellenkező nemű, csak ha családtag, vagy, régi ismerős, baráti pár tagja.


Nincs kimondva, de ha nem úgy van, akkor veszekedés lesz

Egyébként jó társ, de muszáj tudnia, hogy mikor mész és jössz, és indokolatlanul nem késhetsz csak úgy, hogy mondjuk munka után csak sétálnál egyet a parkban.


Szerinte van bizalom. Ez a féltés, törődés jele? Vagy már sok lenne nektek?


2021. ápr. 3. 13:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
A fele is sok lenne, de hát vannak ilyen rongyok akikkel bármit meg lehet tenni.
2021. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%

"Szerinte van bizalom. Ez a féltés, törődés jele?"


Ebben hol van bizalom?

Persze, a féltés meg a törődés jele. Pont úgy, ahogy a pofon a nevelés jele. Talán épp ellenkezőleg. Ez az önzés és a bizonytalanság jele.

2021. ápr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen kérem, hogy a rongyozást másik posztba. Köszönöm

Őszinte segítségre lenne szükségem, nem ilyenre


Kettesnek köszönöm


Más tapasztalatot, véleményt is várok.

2021. ápr. 3. 13:33
 4/38 anonim ***** válasza:
70%

Mi van, fáj az igazság?

Egészséges lelkületű ember nem fogja azt mondani erre, hogy normális.

2021. ápr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%

4, Mivan fáj úgy írni, hogy ne lépjél az arcába másnak? Talán frusztrált vagy valamiért barátom? :D Egészséges lelkületű ember, nem rongyoz valakit egy olyan kérdésért, ami igazán nem is róla szól, hanem a párjáról.

Persze kellően szar élettel sikerülhet tanácsadás helyett villámhárítónak használni egy ilyen oldalt. Csak az a rossz hírem, hogy akárhány embernek is szólsz be, neked attól egy fokkal sem megy jobban. :(

2021. ápr. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

5. Köszönöm szépen!

Valóban nem értem ennek mi értelme.


Köszönöm továbbra is a normális válaszokat

2021. ápr. 3. 13:47
 7/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudnék így élni, mert alá és folerendeltseg van, azt várja, hogy totálisan behodoljanak neki. Ha a párod folyamatosan ellenőrizni kell, ott nincs bizalom.
2021. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%

Én se értem mi értelme az ilyen kérdéseknek. Leírják fél oldalon keresztül, hogy mennyire szar nekik, mennyire rosszul bánik velük a pasijuk, megy a sírás, jajj mit tegyen. Persze szakítani eszük ágában sincs, csak tűrnek.

Köszönöm az aggódásod, nekem nagyon "jól megy". Pont ezért nem tudom megérteni, hogy valaki hogy képes ilyeneket eltűrni.

2021. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%
Beteges, nem megengedett szerintem.
2021. ápr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
97%
Ugye tudod, ha te ezt eltűröd, akkor veled legalább akkora baj van, mint a pasiddal.
2021. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!