Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas, vagy régóta kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, vagy régóta kapcsolatban élő, nők, ti láttátok már sírni a férjeteket, párotokat?

Figyelt kérdés
Mit tettetek ebben a helyzetben? És mit gondoltatok róla? 24F

2021. ápr. 22. 22:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Láttam sírni, mikor meghalt az anyukája. Éreztetni próbáltam, hogy mellette állok.
2021. ápr. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%

-mikor végre megkapott(nagyon sokat küzdött értem)

- egy karácsonyi ajándékomtól

- amikor meglátta az exemmel a közös képeinket

- mikor majdnem felgyújtottam véletlen a konyháját


És amúgy egy csajozós kemény vagány srácról van szo, csak komoly kapcsolatban, es rengeteg veszekedés mellett.


Reakciom volt kedvesség, beszélgetes

2021. ápr. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Láttam, igyekeztem megvigasztalni. Nem gondoltam semmi különöset, ismertem előtte is.
2021. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%

Láttam, filmen. Kinevettem. :D

Ha komoly dolog miatt sírna, nyilván megvigasztalnám.

2021. ápr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mikor meghaltak a szülei, de úgy gondolom, hogy ez természetes, főleg ilyenkor.

Az ember ilyenkor mellette áll, vigasztalja, próbál segíteni mindenben.

2021. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
73%
Láttam sírni, miután megszületett az első gyermekünk (koraszülött volt) a születéskor agyvérzést kapott. Pestre vittük kivizsgálásra, ott elmondták a legrosszabb lehetőséget, ami megtörténhet. Ott teljesen kész voltunk mind a ketten. Szerencsére kinőtte a gyerek, teljesen egészséges felnőtt lett belőle 😇
2021. ápr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a kapcsolatunk elején sokat sírt.. Megsajnáltam mindig, manipulált is vele rendesen.

Egy idő után már csak a gyűlöletet hozta ki belőlem, néha lefotóztam, meg röhögtem rajta. Azt hitte cukinak tartom hogy sír. Elmondtam neki hogy az elején tényleg hatással volt rám, mert még senkit se láttam ennyire sírni, de már csak szánalmasnak tartom. Már nem is kezd bele a sírásba. Kb 2 éve nem sírt.

2021. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Hozzáteszem hogy még egy szép naplemente láttán is tudott sírni, de pl a legjobb barátja halálán nem.

Nála a sírás nem valódi érzelem.

2021. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Láttam. Gyászolt,, meg egy másik alkalommal is láttam.


Átöleltem, simogattam a hátát, ringattam, próbáltam nyugtatni és közben én is sírtam vele.

2021. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Láttam. Igaz, nem gyakori. Átöleltem.
2021. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!