Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas, vagy régóta kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas, vagy régóta kapcsolatban élő, nők, ti láttátok már sírni a férjeteket, párotokat?

Figyelt kérdés
Mit tettetek ebben a helyzetben? És mit gondoltatok róla? 24F

2021. ápr. 22. 22:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Igen, többször is az elmúlt együtt töltött 11 évünk alatt.


- mikor 24 évesen életemben először orgazmust éltem át ( vele), nem tudom mi okból, de rám jött a sírás, ő pedig megijedt hogy fájdalmat okozott ( előttem nem volt egyáltalán kapcsolata. Nekem volt több is, de orgazmus soha) és ő is elsírta magát, de megnyugtattam mikor már meg tudtam szólalni😂


- még a kapcsolatunk elején, pár hete voltunk együtt, dumáltunk, majd arról beszélt, hogy milyen rossz volt neki korábban mielőtt összejöttünk, hogy milyen boldog mert végre szereti valaki, és ő is szeret, hogy végre nem magányos többé , és akkor beszélt arról is, hogy milyen nehéz volt neki apa nélkül felnőni ( meghalt 3 éves korában). + Az anyja sem foglalkozott vele sokat, mert a 2 testvérével sokszor gond volt, emiatt pedig ő háttérbe szorult. Megöleltem, vigasztaltam, közben megmondtam, hogy most már mindig lesz valaki az életében aki számára ő az első:) és megígértük egymásnak, hogy örökre együtt maradunk:)


- együtt sírtunk amikor meghaltak a kutyáink (3x). Egymást vigasztaltuk.


- egyik napról a másikra kórházba került vakbélgyulladással, ott tartották azonnali műtétre, ezért előtte felhívott, én pedig rettenetesen megijedtem és féltem hogy meg fog halni, sírva fakadtam, emiatt aztán hallottam hogy ő is sír, de azért nyugtatott hogy nem lesz semmi baj.

2021. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen, láttam. Meghatottságtól és szomorúságtól is. Mikor meghatódott, meghatódtam én is, mikor szomorú volt, szomorú voltam én is. Próbáltam kifejezni, hogy számíthat rám.
2021. máj. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
És akkor, amikor váratlanul kórházba kerültem és bent fogtak. Nem tudtam mit mondani, mert kiküldték.
2021. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!