Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az jó ötlet szakítási fájdalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó ötlet szakítási fájdalom elkerülése ellen, hogy addig maradok a kapcsolatban míg nekem teljesen pokol nem lesz, és aztán nem sírni fogok utána, hanem jó érzéssel tölt majd el?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet erre felkészülni?

Már próbáltam volna kilépni, de a szakítási fájdalom visszatart.

Igazából reménytelen szerelem talán amiről szó van. De nem biztos. Csak az a biztos, hogy nekem ez így nem jó. És olyat kell elengednem, akit szeretek.



2021. márc. 20. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

3x próbáltam szakítani az exemmel, de hasonló okokból nem ment, mindig visszaengedtem, ha meg is léptem a szakítást. Annyit tudok neked mondani, hogy az elsőnél tartanom kellett volna magam, mert abszolút "jól" éreztem magam szakítás után, a normális, egészséges gyászt leszámítva. Annyiszor engedtem vissza, hogy a végén már tényleg pokol lett a kapcsolat. Így most megkavartam magamnak a szart, és majdnem fél éve szedem össze a darabjaimat és sírok utána. Teljesen tönkretett lelkileg. Nem jó taktika, ne várd ezt. Nem lesz könnyebb, sőt. Naponta fel fogod tenni magadnak azokat a kérdéseket is, hogy hogy lehettél ilyen hülye, miért hagytad idáig fajulni, stb-stb. Inkább most lépj, ha már megfogalmazodott benned a kérdés és soha ne nézz vissza.

2021. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

Szóval minél később, annál rosszabb lesz.

Elhiszem.


Valahogy a győzelmeknél is van ilyesmi elv.hogy jobb a csúcson abbahagyni.

2021. márc. 20. 11:59
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem annyira rossz ötlet, de egy nagy hátulütője lehet: elmehet a fiatalságod és mindenhez késő lesz, mire megérsz a fájdalommentes szakításra. Én már 1,5 év után boldogtalan voltam, akkor véget ért az igazán szép időszak, de szerettem. Eljutottam oda 2,5 év után, hogy ennek már nincs értelme, szakítani akartam, de visszakönyörögte magát. Mivel szerettem, hinni akartam kettőnkben. Ő szerintem nem szeretett, szerelemmel pláne nem - igaz, nem is képes erre az érzésre -, de a szex és egyéb érdekek miatt ragaszkodott hozzám. Én persze abban reménykedtem, hogy szerelmes. 8 év után jött el az a pont, amikor már én nem szerettem, és nem fájt már volna a szakítás. De akkor már gyerekünk volt és anyagiak miatt se lehetett szétmenni. Én már rég mást szeretek, de persze így már hiába. Mindenesetre a szakítás nekem már csak megkönnyebbülés lenne. A kapcsolatunkat már évekkel ezelőtt meggyászoltam, most már csak akadályoz abban, hogy egy engem szerető ember karjában alhassak végre éjjelente.
2021. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szóval ennyire benne is lehet ragadni. Ez "önveszèlyeztetés" is akkor.


Csak nekem mèg olyan "ítèlet napja"fíling ami közeleg, mint ijesző fekete felhők..

2021. márc. 20. 12:12
 5/9 A kérdező kommentje:
Félek.
2021. márc. 20. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Minél tovább szenvedsz, pont ez fog benne tartani. H ha már ennyi érzelmet, energiát, időt beletettél akk már csakazértsem hagyod ott.
2021. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz?
2021. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeretlenől.
2021. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeretlentől.
2021. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!