Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Beáldozod az életed a társad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beáldozod az életed a társad boldogságáért?

Figyelt kérdés

Vannak köztetek olyanok, akik úgy érzik, hogy a túl nagy lelkiismeret furdalás tesz olyan terhet rá, ami miatt nem válik?

Persze azon túl hogy újrakezdés meg hasonlók.

Van más is, aki válna sokszor, (pláne, ha más is képbe jött) de szereti a párját. Nagyon szereti, de mint jó embert és nagyon jó szülőt? Szóval nem érdemelné meg, hogy elhagyd? Mint egy ezer éves legjobb barát?


Rendben is vagy, boldog is vagy, de mással szeretnél szerelemben lenni?

De közben visszatart az, hogy nem teheted ezt meg a másikkal?


Hogy élsz most? Mióta vagy így? Nálad is az van, hogy ez az élet rendje, hogy ez a normális család, de mégis időről-időre érzed, hogy becsapod magad?


2021. máj. 13. 11:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos az élet nem csak a lángoló szerelemről szól, a rózsaszín ködről meg a pillangókról a gyomorban. Ez a dolog nagyszerű és nagyon megszínesíti az életet, de ha az ember mindig ettől várja a boldogságot, akkor ahogyan azt már előttem más is leírta, folyamatosan váltogathatja a partnereit.


Ha boldogtalannak érzed magad, azt nem feltétlen a párkapcsolatodban kell keresned. Van hobbid, van énidőd, amikor azt csinálod, amit szeretsz? Szereted a munkád? Szeretsz anya lenni?


A legegyszerűbb dolog a problémákat az ember párjára rávetíteni: "biztos azért vagyok boldogtalan, mert nem vagyunk őrülten szerelmesek".


Képzeld, van egy csomó ember a világon, akik hosszú kapcsolatban élnek nagyon mély szeretetben a párjukkal és boldogok.


Ha megvan köztetek az egyetértés a legfontosabb dolgokban, kommunikáció, nagyon mély szeretet, érintés, csók, viccelődés egymással, stb, akkor nem a párkapcsolatoddal van a gond, hanem saját magaddal.

2021. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Bealdoztam de fölöslegesen.

Még gyereket is szültem neki és nekem persze mert nagyon nagyon szeretem a babát, pár hónapos csak , de minden nap veszekszünk most ott tartunk.

Gyáva voltam és igaz nemis lett volna senki sem aki tamogatna ebben.

Most mindent egyedül kell csinálnom othon de szerinte nem csinálom elég jól többet kellene stb.

Nagyon fontos a szerelem és amikor érzed hogy szeretnek.

Ezért érdemes élni hogy átéld.

Annyi hogy a kapcsolatot ha nem lehet fellángolni akkor jobb lépni. Ha lehet akkor probalkozz

2021. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

22

Köszönöm, kitartás

2021. máj. 13. 23:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!