Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő férfiak, rátok milyen hatással van az, ha a feleségetekkel olyannyira eltávolodtatok, hogy évente néhány alkalommal bújtok csak ágyba?

Figyelt kérdés

Gondolom eleinte gyakran “bepróbálkoztatok”, aztán a folyamatos visszautasítás következtében egyre ritkábban.

Bár ez a két dolog összefügghet, de mikor ti “bepróbálkoztok”, akkor azt az váltja ki, hogy a nejetekre felizgultok vagy pedig “csak” hiányotok van?



2021. máj. 24. 17:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

A feleségemmel 15 éve vagyunk együtt és jó ha csak egy évig működött normálisan a nemi életünk.

(A normális alatt a heti 2 együttlétre értem) aztán ez

megszűnt és volt, hogy 1, 2, majd 3 hónapig nem szexeltünk.

Eleinte próbáltam menteni a házasságot pl.beszéltem a feleségemmel többször a problémáról,kérdeztem, hogy miben változtassunk, , kérdeztem, hogy nála esetleg mi a probléma,hogy nem kívánja a szexet, de mindig azt mondta, hogy semmi probléma nincs.

Elmondtam neki, hogy többre vágyom és azt is, hogy a problémánk ellenére megcsalni nem fogom, de oldjuk meg a szexuális életünket.

Arra hivatkozott, hogy nincs időnk rá, mert sokat dolgozik és mire hazaér, fáradt.

Így maradt reszemről az önkielégítés,ami oda vezetett, hogy, rászoktam ( csúnya lesz amit írok) de már a feleségem teste sem hiányzik és nem is kívánom és ez a rendszeres önkielégítés miatt lett.

Baromira rosszul esett, mikor felfogtam, hogy többszöri próbálkozások után, közöttünk szexuális téren már teljesen vége mindennek.


Ami sokk ként ért, az az volt, amikor egy, baráti társaságban voltunk és feljött a szex téma és előttem mondta a feleségem a barátnőjének, hogy ő kevésbé kívánja a szexet, velem ellentétben.

Legalább ezt is megtudtam.


(A feleségem előző kapcsolatában a volt párja azért verte a páromat,ami miatt kórházba is került, majd elvetélt, mert ott is probléma volt az ő részéről a szexuális életükkel)

2021. máj. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

11 És neked ez így élet? Van egy nőd, és közben magaddal játszol?

Komolyan?

Ennél szerintem egy üres albérlet is jobb. Ott is veled lesz a kezed, meg lehetőséged, hogy normális nőd legyen

2021. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

12.

Nem azért írtam le a hozzászólásom, hogy kritizáld!

Tartsd tiszteleten az életem és mások életét!

Ez a baj veled és a hozzád hasonlókkal,akik megtudnak egy negyed infót a másikról, máris ítelkeztek!

Nem ismersz, nem tudod az élétünket,múltunkat, de pálcát törsz felettünk!

Attól, hogy a nemi életünk mélyponton van, szeretem a feleségemet és és ő is engem, mert nem győzi kimutatni, és bármit megtennék érte!

Szerinted az a módja, hogy ha valami elromlik, akkor máris el kell dobni?

Javaslom, hogy nézz mélyen magadba és gondolkozz el a saját hibáidon, mert mindenkinek vannak, és azon igyekezz, hogy azokat javítsd ki és ne nekem adjál idióta tanácsot és ne az én életem kritizáld!


A facebookos csoportokban is szintén sok olyan akad mint te vagy, akik mindig okosabbnak, tökéletesebbnek képzelik, önmagukat és kiosztják azokat, akik leírják őszintén az életük problémáját.

És pont, hogy a te stílusú emberek miatt megy el a kedve az embernek, hogy bármit is bátran leírjon bármilyen internetes oldalon,mert észt osztani azt tudtok, de értelmes ember módjára bölcsen hallgatni azt nem!

😡

2021. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
63%

13 Ez akkora öngól :D Ne ítélkezzünk, közben ami elromlik nem dobjuk el egyből duma :D Csak 15 éve nincs jó szex az életedben, te magad is leírod, hogy megpróbáltad megmenteni, nem ment.

Tök jó neked

2021. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

"És pont, hogy a te stílusú emberek miatt megy el a kedve az embernek, hogy bármit is bátran leírjon bármilyen internetes oldalon,mert észt osztani azt tudtok, de értelmes ember módjára bölcsen hallgatni azt nem!"


Ne is írj, erre ki kíváncsi? Most komolyan. Tiszta szánalom, hogy nekimész másnak, miután leírod hogy pocsék a házasságod, és nyugtázza, hogy pocsék a házasságod.

Sztem te nézz magadba, miért vagy gyáva elválni. ja hogy kényelem? naná

2021. máj. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!