Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik túlsúllyal küzdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik túlsúllyal küzdenek serteget a férjed?

Figyelt kérdés
Szülés után maradt rajtam 10 kg, 175 cm és 78 kg vagyok. Mivel segítségem nincs 1,5 éves a gyerek csak a séta meg az itthoni házimunka a mozgásom.Ferjem sokat dolgozik hétfőtől péntekig este 9 körül ér haza. Így rá sem tudok számítani csak hétvégén. De akkor a kertben dolgozik, vagy tesz vesz mást. Este azt mondta azért nem fogyok le mert lusta vagyok, ha akarnék menni futni este 9 után mennek amikor ő hazaer... Nagyon rosszul esett, mert engem is zavar a felesleg, és már alig eszem, hogy menjen le a plusz kg.Csak úgy érzem ez nem ösztönzés volt a részéről hanem sertegetes. Nem akarok martirkodni, mert elhiszem, hogy van olyan nő akinek még marad este 9 után energiája arra is, hogy futni menjen, de nekem nem sok, mivel kisegitve nem vagyok semmivel. Ha hétvégén otthon van akkor is a gyerek rajtam lóg. Én reagáló túl és érzékeny vagyok?? Vagy tényleg bunkó volt??
2021. máj. 28. 12:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
12%

Ne mondd nekem h nincs fél órád megcsinálni napi 50 felülést meg pár gugolást, fekvőtámaszt.

Nem a túlysúllyal kell küzdeni, hanem tenni az eredményért.

2021. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Igen bunkó volt. En azt csinálnám hogy a megmondod neki drágám megyek futni es PONT. Amikor csak teheted.
2021. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem eszel = hízás. Számolj makrókat és mehet a diéta, otthon meg a torna. Elég 15 perccel kezdened, a lábaidat kevésbé terheld az elején.
2021. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
11%
Tipikus gyk mentalitás, egyes leírja mit tegyél, hasznos is lenne, erre 0% :D
2021. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy komolyabb baleset után fél évig nem tudtam mozogni, kb 15 kilót szedtem fel. Soha egyetlenegyszer sem sértegetett, engem sokkal jobban zavart, mint őt, elsősorban magam miatt is adtam le később, szép lassan, fokozatosan 1 év alatt. Mondjuk tény, ő 25-öt szedett fel amióta együtt vagyunk, szóval szép kis kettős mérce lett volna.. de ő nem ilyen ember.

Szerintem elég bunkón tálalta a dolgot és kétlem, hogy ez lenne az egyetlen probléma a kapcsolatotokban. Te viszont ne koplalj, mert azzal sokkal többet ártasz, mint amennyit használsz, próbálj meg egy kiegyensúlyozott egészséges étrendet kialakítani és hétvégén a férjed igenis vigyázzon 1-2 órát a gyerekre egyedül, hogy foglalkozhass egy kicsit magaddal is, mozoghass stb. Ketten vállaltátok, legalább ilyen formában vegye ki a részét.

2021. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Fel ajánlottam, hogy lehet korábban is haza jönni. És lehet csinálni a teendőket, én meg megyek futni. Azt mondta, hogy szerinte már én futni se tudnék ezzel a túlsúllyal. Mintha 120 kg lennék kb.....
2021. máj. 28. 12:46
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Napi 50 felüléstől nem fog lefogyni, 1-es. Baromira nem vagy tisztában a dolgokkal. :D

Izomlázhoz nagyobb terhelés kell, minimum súlyzós edzés, vagy még a trx, ami kemény. Otthon is fel lehet szerelni, csak a tested kell hozzá és magadnak tudod szabályozni a nehézséget.

Egyébként zsírégetés céljából az aerob mozgás a legjobb. Kocogás / gyors gyaloglás, biciklizés, stb + az étkezésre kell picit jobban odafigyelni.

2021. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Csupán az étrend rendbetétele megoldaná a problémát. Tapasztalat. Sima cico (calories in < calories out) és leadod a felesleget.


Ettől függetlenül a férjed bunkó volt, de ha nincs időd mozogni, akkor marad az étrend javítása.

2021. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Azert szol be, mert ugy erzi megengedheti maganak. Te pedig ahelyett, hogy kidobnad meg be is hodolsz neki. Attol, hogy igaza van, meg nem engedhetne meg maganak. Huzd meg a hataraid. Meg magyarazd el neki, ha nem hajlando idoben hazajonni es a gyerekkel foglalkozni, akkor majd kapalozni fog azert, hogy kethetente hetvegere elvihesse. Durvan el van csuszva koztetek a partneri viszony, te messze egy alarendelt szerepben vagy. Vagy visszaallitjatok az egyensulyt, vagy kilepsz belole. Ha munkaval takarozik, akkor nem is erdemes eroltetni a kapcsolatot, akkor dolgozzon egesz eleteben, ha azt szereti. Te pedig ne menj falnak a plusz kiloktol, a ferfiak nagy resze nem a kislanyos alkatot keresi. Munkad van vele, de nem akkora, mint gondolod. A fogyasban meg csak 20%-ot szamit a mozgas, inkabb alakformalo ereje van.
2021. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%

Bár nekem nincs gyermekem, de a munkám miatt nem sok időm marad, hogy magamra figyeljek vagy szigorú étrendet tartsak be, ezért a következőket iktattam be egy hónappal ezelőtt:


- Napi 1500-1700 kalóriát eszek, ezt 90%-ban a reggeli és az ebéd teszi ki (ingyenes alkalmazásba írom be, hogy mit ettem és számolja a kalóriákat)

- 5 km-re dolgozom a lakóhelyemtől és munka után gyalog járok haza

- Ha van időm és energiám, a Youtube-on keresek valami otthon végezhető edzést és csinálom, ameddig bírom (akár este tízkor is)

- A nassolást teljes mértékben elhagytam, max. hétvégén megeszek 1-2 gombóc cukormentes fagyit, de nem igazán hiányzik


Heti 1 kg fogyást terveztem be, ez idáig remekül működik. Lassan előkapom a biciklit is.


(Mindezek mellett nekem nagyon sokat segít, hogy bár a párom soha nem tett semmi negatív megjegyzést az alakomra, maximálisan támogat és minden nap elmondja, hogy büszke rám. Volt olyan párom, aki porig alázott, minden dagadt disznónak elmondott, mert 178 cm-es magasságomhoz "felhíztam" 65 kg-ra, nem véletlen lett ex)


Sok sikert a fogyáshoz!

2021. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!