Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik túlsúllyal küzdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik túlsúllyal küzdenek serteget a férjed?

Figyelt kérdés
Szülés után maradt rajtam 10 kg, 175 cm és 78 kg vagyok. Mivel segítségem nincs 1,5 éves a gyerek csak a séta meg az itthoni házimunka a mozgásom.Ferjem sokat dolgozik hétfőtől péntekig este 9 körül ér haza. Így rá sem tudok számítani csak hétvégén. De akkor a kertben dolgozik, vagy tesz vesz mást. Este azt mondta azért nem fogyok le mert lusta vagyok, ha akarnék menni futni este 9 után mennek amikor ő hazaer... Nagyon rosszul esett, mert engem is zavar a felesleg, és már alig eszem, hogy menjen le a plusz kg.Csak úgy érzem ez nem ösztönzés volt a részéről hanem sertegetes. Nem akarok martirkodni, mert elhiszem, hogy van olyan nő akinek még marad este 9 után energiája arra is, hogy futni menjen, de nekem nem sok, mivel kisegitve nem vagyok semmivel. Ha hétvégén otthon van akkor is a gyerek rajtam lóg. Én reagáló túl és érzékeny vagyok?? Vagy tényleg bunkó volt??
2021. máj. 28. 12:38
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Igen jól keres azzal gond nincs.
2021. máj. 29. 14:16
 32/32 anonim ***** válasza:
Most látom jó régen írtam ki a kérdést... Azóta 60 kg lettem, ahogy elhagytam működött. Rajottem, hogy mellette depressziós voltam, nem támogatott semmiben, csak a lehúzás.. Most meg végre élet van bennem,es van kedvem is menni mozogni. Köszönom mindenkinek.
2022. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!