Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elvárható egy férfitól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható egy férfitól, hogy egyedül tartsa el az egész családot?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves gyerekünk, sajnos a feleségem még soha nem dolgozott. Van lakáshitel is, meg idén kezdi az iskolát a gyerek, én meg este 8-ig dolgozok hétközben, sokszor hétvégére is kell munkát vállalnom. Feleségem, és az anyja is meg van győződve róla, hogy egy férfinak kell eltartani a családját.

Viszonylag jól keresek, de úgy érzem, ezt már nem sokáig bírom, kezdek kimerülni. Legszívesebben azt csinálnám, hogy ledolgozom a 8 órát, utána meg hazamennék, ha meg nem elég a pénz, így jártak, de sajnos a gyerekemmel tolnék ki. Ez így rendjén van, vagy simán sz@rul jártam?


2021. jún. 2. 10:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
89%
Sok opciod nem maradt, ket lehetoseged van. Csinalod tovabb, vagy nem. A nem az azt jelenti, hogy elvalsz es te neveled a gyereket tovabb, mert o keptelen ellatni, ha nincs munkaja.
2021. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 3 hós fiunk. Nem Magyarországon élünk, itt nem 2 évig lehet otthon az anyuka a kicsivel (ha jól tudom nálatok így megy?) , hanem 1 évig, onnantól számítva, hogy megkezdte az ún.,, szülési szabadságot" (ez a szülés várható terminusától visszafelé 45 nap). Csak azért nem megyek vissza rögtön dolgozni, mert amikor kezdenem kellene, a fiunk még 1 éves se lesz, ha épp van hely, talán felveszik a bölcsibe, de necces, és amúgy sem szeretném beadni, míg ilyen kicsi. Az összes nagyszülő dolgozik. Így várni fogunk még fél évet, hogy a következő tanítási évtől adjuk be. Eszembe nem jutna, hogy csak a férjem keressen, közös a kassza, én is szeretnék beleadni, még ha nem is annyit, amennyit ő keres. Ha máshol ez működik, akkor persze oké, de nálatok a leírásod alapján ez nem így van.
2021. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!