Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy működik a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a szex?

Figyelt kérdés
Akik már több éve együtt vagytok, és gyerekek is vannak, segítség nélkül,mennyit bujtok össze a pártokkal? Csak én vagyok fáradt két pici mellett? Segítségünk nincs, férjem 12 órákat dolgozok, így örülök ha heti 1 alkalom összejon. A ferjem kevesli, és ma a fejemhez vágta, hogy nem vagyok nő csak anya😥Elfaradok tény estére egy 3 és egy 6 hónapos gyerekkel.
2021. jún. 18. 22:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%
Csak azt nem értem, hogy ha ilyen vacak a házasságod, miért vállaltad a második gyereket? Vagy akkora bajban vagy, hogy nem volt választásod?
2021. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem szerettem volna 2 gyereket, terhes lettem és még ígért mindent, hogy segíteni fog csak tartsuk meg. Na ez lett belőle, most két gyerekkel kB meg vagyok lőve.
2021. jún. 19. 14:18
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, így azért érthető, hogy nincs kedved rávetni magad a férjedre.

Te amúgy mit szeretnél? Mentenéd ezt a házasságot, vagy inkább lezárnád?

2021. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem, miert kellett a masodik gyerek ha az elsovel sem foglalkozott. En azt javaslom, meg most valjatok el bekeben, hiszen valtozni nem fog, vagy szeretot fog keresni, ami felett szemet hunysz, de a szex ezutan sem fog mukodni kozottetek.
2021. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Férjed nem segít semmit, úgy gondolja ha 12 órát dolgozik, kizárólag a te feladatot a két gyereket felnevelni, férjed után takarítani, főzni, mosni, mellette még szexelned is kell.

Már az első gyerek után (előtt?) el kellett volna gondolkodnod, hogyha nem segít semmiben, érdemes szülni a kapcsolatba, akarod ezt? Első gyerek után már ígérhetett volna bármit, nem lett volna szabad második gyereket bevállalni. Férjed házi cselédnek tart, vele együtt három gyerekről szükséges gondoskodnod. Értem, hogy ő 12 órát dolgozik, pénzt nagyobb részét ő hozza haza, te viszont minden nap 24 órát dolgozol, hétvégén is! Nevetséges, hogy segítség helyett inkább követeli a szexet, pedig ha besegítene a gyereknevelésben, akár csak heti 1 napot, hogy kipihend magad, teljesen más lenne a helyzet.


Mit tehetsz?

1. Elmagyarázod neki mi a probléma, emlékezteted mit ígért a második gyerek előtt, és bízol a változásban.


2. Elvállsz, Fizet gyerektartást (azaz gyerekeknek mindenük meglesz), nem fog többé stresszelni, hogy szexeljetek, nem aláz meg, mert jelenleg biztos vagyok benne nem tart egyenlő félnek. Több idő lesz magadra, hiszon otthon csak magadról és két gyerekről szükséges gondoskodnod.


3. Minden marad a régiben.

2021. jún. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
76%
Még valaki, aki a gyerekeivel takarózik, amiért nincs kedve szexelni :D
2021. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!