Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Havi 1 szex maximum! Mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 1 szex maximum! Mással is van ez?

Figyelt kérdés

Feleségem régen se volt nagy szexmániás, heti 1 volt max. A gyerek születése óta (2 éves) max havi 1, de inkább 2 havonta. Azt is akkor ha borozik, amúgy ellök!

Létezik olyan hogy a nönek megy el a kedve a szextöl a gyerek születés után férfi testalkatváltozás miatt? Régen kondiztam, kigyúrt voltam kockahassal. A gyerek óta nincs idöm edzésre, így lefogytam, vékony lettem egy kis pocakkal. Azt gyakran észreveszem hogy nem úgy néz már rám az asszony. Próbálgatok itthon edzeni valamit, de nem sokat ér. Terembe nem tudok menni, nagy veszekedés volt, amikor a 6 órai munkavége után még lementem heti 3x 1 órát. Hogy én a gyerekem elöl veszem el az idöt!

Van erre megoldás vagy ez már így lesz? Elég megalázó a sok visszautasítás, az utóbbi idöben már merevedési gondjaim is vannak miatta. Nagyon parázok amikor közeledek hozzá, hogy vajon durván lelök e magáról?


2021. jún. 19. 10:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Le kell cserélni ezt a nőt, vagy valami vágyfokozót csempészni az italába.
2021. jún. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Triviális kérdés, de: Próbáltad már megbeszélni vele, mi a gond?
2021. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy kérdést kéne neki feltenni csak.

Szerinted hová tart az ellaposodott házasságunk és szerinted menthető e?

Akit nem érdekel az egész ,az lerázza magáról a kérdést és a beszélgetést is.

Akit érdekel,azt meg felrázza ,hogy basszus... éreztem én is,hogy nem az igazi,de azért ha így nekem szegezi a kérdést a másik,akkor már sokkal nagyobb a baj ,mint azt gondoltam.

Ilyenkor lehet még rendbe tenni dolgokat.Van aki képes beletenni energiát tartósan van aki csak rövid időre.

Igazából azt kell eldöntened,hogy készen állsz e mindkét válaszra.

Az emberek nagyrésze azért halogatja az ilyen beszélgetéseket,mert nem akar döntéseket,nagy változásokat és mert reménykedik,hogy hátha megoldódik.

Ha lyukas a tető a házadon az még javítható.

De naivság lenne arra várni,hogy a szél majd odafúj valami tartós és jó megoldást.

Van aki egyből ledózerolja az ilyen házat van aki meg megvárja míg összedől.

2021. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Igen. Anya lett, ne várjam töle hogy valami szexállatka legyen. Mit képzelek!? Minden pasi csak a szexre megy.
2021. jún. 19. 10:37
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Akkor igazából tudod a választ.

Nem fog változni.

Soha többet nem kezdeményeznék nála.

És elgondolkodnék hogyan tovább.

2021. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Erre azt válaszolnám, hogy:


"Nemtől függetlenül minden egészséges felnőtt ember életének része a kiegyensúlyozott szexualitás, és nem fogok nélküle élni. Mivel láthatóan te velem most valamiért nem akarod már, így adok egy esélyt a házasságunk megmentésére, de csak ha te is nyitottan állsz a problémához, és komolyan érdekel. Amennyiben nem is érdekel ez téged, úgy nem gondolom, hogy együtt fogok maradni veled. "


KB.

2021. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Anya lett, ne várjam töle hogy valami szexállatka legyen. Mit képzelek!? Minden pasi csak a szexre megy."


Igen anya lettél, de mellette a feleségem is vagy, a szexualitás pedig hozzá tartozik egy kapcsolathoz, nekem igényem van az intim együttlétre. Mi az amiért már nem kívánod a szexet, hogyan tudok javítani rajta?

2021. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
55%
hála az égnek, hogy kiírod ezeket és figyelmezteted az embereket házasság és gyerek előtt, hogy mi vár rájuk
2021. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk dettó ugyanez van! Ha ma lenne szex, akkor az elkövetkező 4 hétben még a témát sem hozhatom fel. Részéről annyi az egész hogy le legyen tudva. Én többet nem tudok tenni sem érte, sem a családért, se a kommunikáció, háztartás, gyereknevelés és a figyelem terén. Magam részéről befejeztem ezt a megalázó szerepkört. Többen megmondták hogy úgy sem fog változni, igazuk is lett. Ha egy kapcsolatban már nincs szex, ott már család sincs.
2021. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk azert van ennyi, mert semmit nem segít a férjem. Csak elvar. Csak én kelek, csak én főzök, csak én, csak én,.

... Te segítesz? Lehet fáradt arra nem gondoltál?

2021. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!