Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Havi 1 szex maximum! Mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 1 szex maximum! Mással is van ez?

Figyelt kérdés

Feleségem régen se volt nagy szexmániás, heti 1 volt max. A gyerek születése óta (2 éves) max havi 1, de inkább 2 havonta. Azt is akkor ha borozik, amúgy ellök!

Létezik olyan hogy a nönek megy el a kedve a szextöl a gyerek születés után férfi testalkatváltozás miatt? Régen kondiztam, kigyúrt voltam kockahassal. A gyerek óta nincs idöm edzésre, így lefogytam, vékony lettem egy kis pocakkal. Azt gyakran észreveszem hogy nem úgy néz már rám az asszony. Próbálgatok itthon edzeni valamit, de nem sokat ér. Terembe nem tudok menni, nagy veszekedés volt, amikor a 6 órai munkavége után még lementem heti 3x 1 órát. Hogy én a gyerekem elöl veszem el az idöt!

Van erre megoldás vagy ez már így lesz? Elég megalázó a sok visszautasítás, az utóbbi idöben már merevedési gondjaim is vannak miatta. Nagyon parázok amikor közeledek hozzá, hogy vajon durván lelök e magáról?


2021. jún. 19. 10:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

20

Mármint 16-os voltál?

2021. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Barnabas333 ***** válasza:
Én besegítek mégsincs szex és nem is lesz már szerintem...43f
2021. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem semmiképp nem normális. Én 55 éves nő vagyok a férjem 61. Heti egyszer vasárnap mindig megvan, és az nagyon kielégítő. Régebben hét közben is volt. Úgy 5 éve nincs. Ő akarta ezt így, lefárasztja a munkája. Nekem jöhetne heti 2 is, de kibírom. Mondjuk péntek után már nagyon várom a vasárnapot.
2021. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadni, vannak emberek akik se így, se úgy nem szeretik a szexet. Felesleges itt a kommunikációra, a figyelmetlenségre vagy bármire fogni a dolgot. Rengeteg a szexet szerető nő simán csinálja úgy is, hogy tudja, érzi hogy a párja nem adja meg az életbe azt amit vár. Mégis van szex.


A szexet kerülők meg alig várják hogy legyen akár egy nüansznyi támadható felület, ami után behúzhatják a kéziféket. Gyakorlatilag ez megy a valóságban. Pont ezért nem fogjás sosem megérteni a szeximádók azt, hogy léteznek szexet nem szerető emberek, ilyenkor jönnek az ötletek, hogy biztos ezért vagy azért nem csinálják. Nem, nem kell túl gondolni. Ők egyszerűen nek akarják és pont.


Amit felettébb gusztustalannak tartok a részükről az az, hogy ha tudják hogy milyenek, azt miért nem szögezték le előre és nyomatékosan. Drágám, megerőletetm magam, eljátszom a szexet, de hosszú távon nem fog menni. Neeeeem! Házasság, gyerek, majd sorry, nincs szex. A havi egy az meg már ninek? Nevetséges dolog! Pont azt fejezi ki vele, hogy gyűlöli az egészet, de egyszer megerőszakolja magát. Hát az én olvasatomban a szex egy örömforrás, jobb esetben testi-lelki, van akinél csak testi. Az se baj, legalább azt élvezi. A havi egyet preferálók mit élveznek? A szexet tutira nem, a családi életet tutira nem, a párjukat tutira nem. Akkor mire játszanak?

2021. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!