Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Havi 1 szex maximum! Mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi 1 szex maximum! Mással is van ez?

Figyelt kérdés

Feleségem régen se volt nagy szexmániás, heti 1 volt max. A gyerek születése óta (2 éves) max havi 1, de inkább 2 havonta. Azt is akkor ha borozik, amúgy ellök!

Létezik olyan hogy a nönek megy el a kedve a szextöl a gyerek születés után férfi testalkatváltozás miatt? Régen kondiztam, kigyúrt voltam kockahassal. A gyerek óta nincs idöm edzésre, így lefogytam, vékony lettem egy kis pocakkal. Azt gyakran észreveszem hogy nem úgy néz már rám az asszony. Próbálgatok itthon edzeni valamit, de nem sokat ér. Terembe nem tudok menni, nagy veszekedés volt, amikor a 6 órai munkavége után még lementem heti 3x 1 órát. Hogy én a gyerekem elöl veszem el az idöt!

Van erre megoldás vagy ez már így lesz? Elég megalázó a sok visszautasítás, az utóbbi idöben már merevedési gondjaim is vannak miatta. Nagyon parázok amikor közeledek hozzá, hogy vajon durván lelök e magáról?


2021. jún. 19. 10:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
10. és ezzel bünteted?
2021. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntetem🤣🤣de amíg én fürdetek, értetek, altatok, addig fekszik nézi a tvt. Amikor végzek mindennel, vár még a konyha mert semmit nem csinál, mire ágyba kerülök alszik...Ha besegitene, együtt kerülnének ágyba.
2021. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Az lemaradt, hogy én kelek fel a gyerekhez is. Ő sose. Ha egész éjjel fent vagyok, és elalszom hajnali 4 kor ő akkor próbálkozik. Este meg amikor még robotolok alszik már. Akkor én vagyok a hibás?! Hogy nem bujunk össze??
2021. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
És a férjed a szülés után lett egyből ilyen sz.rok bele mindenbe?
2021. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Addig eloadta, higy ő mennyi mindenben fog segíteni, amikor dolgoztunk mindketten sokszor csinált kaját, rendet rakott. Most semmit.
2021. jún. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

Elég hihetetlenül hangzik.

A környezetemben akinek gyereke van és besegít normálisan,azokról előtte is látszott,hogy tesz vesz,nem arra vár,hogy a másik csináljon mindent.

És itt nem arról van szó,hogy valaki jól előadja magát.

Egy gyerek születése előtt millió közös dolog van már (jó esetben)amin látható,hogy valaki mennyire mozdul meg,ha feladat van.

Akinek gond a tányérját elmosogatni vagy megállni bevásárolni, kiteregetni,nem tud felállni egy kanálért az asztaltól,az nem fog megmozdulni akkor sem ha gyereke lesz.

Mondhat bármit.

2021. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
17%

Tudjuk! A szuper szexi, sármos férfiak a gyerek születése után válnak lusta trógerekké. Addig brutál izgalmasak, földöntúliak az ágyban, csak legfelsőbb jelzőkkel lehet illetni őket. A szülés után semmit sem csinálnak, tv, számítógép, haverok... Ja meg a szex, amit már meg is vontál tőle.


Köszi a mese délutánt! 😂

2021. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
87%

17

Pedig mind a férfiak, mind a nők NAGYON sokat változ(hat)nak a gyerek születése után. Én is mesélhetnék.

Mondd csak, neked van gyereked? Vágod a témát vagy csak a szád jár?

2021. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

4

"Anya lett, ne várjam töle hogy valami szexállatka legyen. Mit képzelek!? Minden pasi csak a szexre megy."


Mi az, hogy szexállatka? (Honnan veszi ezt a szót?)

Mi az, hogy minden pasi csak a szexre megy? (Hiszen feltehetőleg csak te vagy neki.)

Üvöltözés, ordibálás nélkül sikerült erre normálisan reagálni? Hogy édesem, attól, hogy anya lettél és kijött a vaginádon egy gyermek, azért az a lyuk még onnantól kezdve a korábban szokott módon is használható? Megkérdezted tőle, hogy nem mennétek-e el szexológushoz?

Sokat dicsérgeted, hogy milyen jó anyuka ÉS milyen jó nő? (Így is gondolod?)

stb.

2021. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

46 vagyok, van egy lányom. A tapasztalataimról nem szeretnék beszélni, a gyk közönsége erre nem a célközönségem.


Kb. 20 év alatt minimum 300 pár életébe láttam bele. Vitatkozni sem szeretnék, felőlem itt mindenkinek igaza lehet.

2021. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!