Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt meg lehet bocsátani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg lehet bocsátani egy 13 éves házasságban?

Figyelt kérdés
Férjem levelezett nőkkel, képeket kért tőlük, megcsalni nem csalt meg, csak "virtuálisan". Nem tudom, hogy ezt meg lehet-e bocsátani, egyenlőre én nem akarok vele még beszélni sem, nem akarok még a válásról dönteni, úgy érzem most még csak a harag a sértettség van amit érzek. Két gyerekünk van, nem tudom, hogy értük meg éri megbocsátani mindezt? Szerelem már átalakult nálunk, szeretjük egymást, minden este együtt vagyunk, de nem tudom, hogy ezek után mit tegyek?
2021. jún. 22. 08:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem szabad első felindulásból dönteni. Alaposan át kell gondolni, le kell ülni, mindent mérlegre kell tenni. Egy hónap gondolkodási időt kellene adnod magadnak. A gyerekekben most az indulat munkálkodik. Benned is - és jogosan. De ilyen nagy horderejű döntést nagyon meg kell fontolni.
2021. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
91%
Helyesen döntöttél!
2021. jún. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
4%

13 évről ne egy nap alatt hozz döntést..

Ráadásul fizikai megcsalás nem volt..Ha megbeszélitek mi hiányzott neki,

talán meg tudod érteni jobban, mi vitte rá..Akkor sem etikus nyilván

amit tett,de szerintem ezt most elkapkodtad..

2021. jún. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
80%

Azért akik azt írják, ne döntsön ilyen hirtelen, azok belegondolnak abba, hogy a bizalmat egy perc alatt el lehet veszíteni.

Ha egyszerűen nem tud bízni, akkor az csak rossz lesz ezután. Tapasztalatból mondom.

ÉS azt sem tudjuk, hogy ez mikor derült ki, lehet már egy-két hete is, csak eddig örlődött rajta a kérdező.

2021. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
22%
Ennyi ostoba embert, mint pl a 13as...
2021. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
4%
Én is ezt csinálom már vagy 15 éve! Nagy ügy. Miért is ne tenném? 2 havonta van szex, én meg beleuntam a dologba. Sajnos a szerető sosem jött össze, de nem lenne lelkiismeret furdalásom az miatt, ha rávetődnék egy nőre.
2021. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, és miért nem lépsz ki, ha ez neked nem jó. Miért nem beszéled meg a feleségeddel. Miért kell megcsalni? (Igen ez is az, érzelmi megcsalás)

Mert így kényelmesebb, meg van gyerek, ugye?

2021. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Mert minden ember más! Én nem adok fel semmit, nem dobok ki az ablakon olyan dolgokat, amiket már elértem. Ezen felül nem hiszek az emberekben, az emberi odaadásban és áldozat készségben. Az emberek felszínesek, nem törődnek másokkal. Váljak el? Ezekre? Ilyen perc kapcsolatok miatt?


Megbeszélni mégis mit? Elmondom h én mit szeretnék, ő is elmondja. Majd én igazodjak hozzá. Hatalmas ötlet. A mai húspiacra meg semmi kedvem kitenni magam, az egy borzalom.


Egyébként főzök, takarítok, gyerekkel vagyok, két helyen is dolgozok. Kényelem? Az mi? Engem nem kényeztetett sosem a feleségem, ha hazaérek munkából, akkor először bevásárlás majd főzés magamra. Ne keverj azokkal a férjekkel, akiknek a s*gge ki van nyalva minden téren.

2021. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Nem is magad miatt kellene elválni legfőképpen. De a feleséged is egy ember.

Az én exférjem is így gondolkodott, mondjuk ő meg is csalt fizikailag, de azt gondolta, hogy mivel nem tudom, az nekem nem fáj. Pedig nálunk volt szex is rendszeresen, és ahogy írod, "kinyaltam a seggét".

Azóta is szenvedek az önbizalmam eltiprása miatt, meg abban, hogy rá vesztegettem a legszebb éveimet.

Önző vagy eléggé. Ha ez mindig így volt, akkor már régen a gyerek előtt el kellett volna válni.

Nem minden embero olyan, mint gondolod, nem kell általánosítani. Azóta én is megtaláltam azt az embert, aki végre tisztel, szeret és támogat, ahogy én is őt.

2021. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

A feleségemnek jó az élete. Őt nem kell félteni. Én 100% hogy nem találnék senkit, részemről a párválasztás már nem opció! A felém irányuló figyelem, odaadás, szeretet már elérhetetlen fogalom, ezzel nem is terhelem magam.


Én lennék önző? Mi az a szuper jó dolog az életemben, ami miatt szemét módon viselkedek?

2021. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!